Tümer “Birlik içinde kentimizi ileriye taşımalıyız”

CHP Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, MÜSİAD Adana Şube Başkanı Suat Yahşi ve yönetim kurulu üyeleriyle Adana’yı konuştu

Tümer “Birlik içinde kentimizi ileriye taşımalıyız”
banner560

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, kentteki sivil toplum örgütleriyle görüşmelerini sürdürüyor. Hiçbir ayrım gözetmeksizin Adana’ya katkı koymaya çalışan sosyal, ekonomik ve sportif faaliyetler yürüten derneklerle bir araya gelmeye özen gösteren Tümer, bu kapsamda Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Adana Şube Başkanı Suat Yahşi ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.
KALKINMANIN ÖNEMİ
Kente, bölgeye ve ülkeye hizmette fark gözetmesinin mümkün olamayacağını ifade eden Tümer, milletvekili olarak eksiklikleri olabileceğini, sivil toplum örgütlerini itici bir güç olarak gördüğünü söyledi. İş dünyasının sorunlarına olabildiğince eğildiğine işaret eden Tümer, “Sizin sorunlarınızı ve önerilerinizi dile getirmek bizim görevimiz. Hangi iş dünyası derneği olursa olsun Adana için seslerinin duyurulmasına destek olurum. Birlik ve beraberlik içerisinde kentimizi, bölgemizi ve ülkemizi kalkındırmak durumundayız. Adana, bizim ortak paydamız” diye konuştu.

HERKES BİRŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞIYOR
Ziyareti için Milletvekili Tümer’e teşekkür eden Suat Yahşi ise farklı düşüncelerdeki insanların bir araya gelmesinin demokrasinin esası olduğunu vurguladı. Herkesin medeni şekilde konuşabilmesinin önemine işaret eden Yahşi, “Adana, bu konuda eskisinden daha iyi durumda. Herkes kenti için bir şeyler yapabilmenin uğraşını veriyor” dedi.
Ziyarette Adana’nın ekonomik, sosyal ve sportif alanda ileriye taşınabilmesi için herkesin üzerine düşen görevi yerine getirmesi gerektiğine yönelik fikir birliğine varıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner573

banner572