Uludağ belediye personeli ile tanıştı

Sarıçam Belediye Başkanlığı görevini Selefi Ahmet Zenbilci’den devralan Avukat Bilal Uludağ, belediye personeli ile tanışma toplantısı yaptı.

Uludağ belediye personeli ile tanıştı

Belediye ek hizmet binası olarak kullanılan Şantiye ’de tüm personelle bir araya gelen Başkan Bilal Uludağ, kurban kesilerek karşılandı. Personelle gül dağıtan Başkan Uludağ personele kısa bir konuşma yaptı. Belediye hizmetlerinin devam etmesini isteyen Başkan Uludağ, “Önümüzdeki beş yıl için belediye başkanı olarak seçildik. Sizlerle birlikte beş yıl boyunca güzel hizmetler yapmak istiyoruz. Biz seçim kampanyası döneminde de söylediğimiz gibi siyasallaşmayan çalışanlarla beraber olmaya devam edeceğiz. Herkes rahat olsun.” dedi.

banner625
Belediye Meclis üyesi Ramazan Akyürek ise bu tanışma toplatışı ile Belediye Çalışanlarına bakış açılarını ortaya koyduklarını belirtti. Önümüzdeki beş yıllık hizmet süresinde birlikte olacakları çalışanlarla iyi bir başlangıç yaptıklarını belirten Akyürek, “Ekmeğinin peşinde olan, çalışan ve üreten işçilerle bugün tanışıyoruz. Sizlere bakış açımızı ortaya koyuyoruz.” Şeklinde konuştu.

Personelle tanışma toplantısına yeni seçilen meclis üyeleri ile belediye başkan yardımcıları ve müdürlerde katıldı.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2014, 13:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz