Varlı “Mutlaka sandığa gidelim"

MHP Adana İl Başkanlığı’nın referandum programları hız kesmeden devam ediyor. MHP MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı, bu sefer Yumurtalık’ta köyleri gezdi.

Varlı “Mutlaka sandığa gidelim"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı, “Mutlaka sandığa gidelim ve tercih hakkımızı mutlaka kullanalım.” çağrısı yaptı.

PROGRAMLAR HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

MHP Adana İl Başkanlığı’nın referandum programları hız kesmeden devam ediyor. Günlerdir saha çalışması yapan MHP MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı, Yumurtalık ilçesinde de vatandaşlarla buluşarak sorunlarını dinledi, 16 Nisan’da gerçekleştirilecek olan halk oylamasında sandığa yansıtılacak tercihin önemini anlattı. MHP İl Başkan Yardımcısı Arif Batur, Yumurtalık İlçe Başkanı Halim Özyürek, Yumurtalık Belediye Başkanı Türkeş Filik’in yanı sıra il yönetim kurulu üyesi Ali Dönmez’in de katıldığı referandum bilgilendirme çalışmalarında Gölovası, Hamzalı, Narlıören, Sugözü, Demirtaş, Zeytinbeli, Ayvalık, Haylazlı, Devecioğu köyleri gezildi.

banner625
EVET İLE SORUN ÇÖZÜLÜR

Bozulan hükümet etme sistemine vurgu yapan Varlı “Cumhurbaşkanının halk tarafından seçilmesiyle başlayan iki başlı fiili yönetimin ciddi sıkıntıları olmakta ve bu durum kuşkusuz devletin bekası noktasında ciddi krizlere yol açabilir. Bu tehlikeyi ilk gören ve uyaran, hukuk temelinde bu sorunun çözülmesi yolunu açan Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, bu meselenin yine halk tarafından çözülmesini istedi. Yani bu sorunu çözecek olan sizlersiniz. Evet derseniz sorun çözülür, hayır derseniz sorun devam eder. Biz evet tercihinin hayırlı sonuç vereceğini ifade ediyoruz. Takdir sizin” dedi.

TERCİH HAKKIMIZI KULLANALIM

Vatandaşların yoğun ilgisini de gören Varlı, zaman zaman kendisine iletilen sorunları da not alarak ilgileneceğinin sözünü verdi. MHP MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı, ayrıca tercih yapılmasının önemine değinerek “Bu tercih milletin tercihi olacaktır. Çıkacak sonuç ta milli iradeyi yansıtmış olacaktır. 16 Nisan’da mutlaka sandığa gidelim ve tercih hakkımızı mutlaka kullanalım.” çağrısı yaptı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner669

cyberturk.biz