Yusuf Baş'tan Sözlü'ye ziyaret

​MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, İl Divan Kurulu Üyeleriyle beraber Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü ziyaret ederek, önemli mesajlar verdi:

Yusuf Baş'tan Sözlü'ye ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Baş,  “MHP’li belediyelerin halkımıza hizmet üretme çabası engellenemez. Bazı art niyetli odaklar tarafından sahnelenen bu yöndeki gayret, tahrik edici adımlar dikkatle ve esefle izlenmektedir.” dedi.

DİVAN ÜYELERİYLE BAŞKAN SÖZLÜ’YE ZİYARET
MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, MHP Adana İl Divan Kurulu Üyeleriyle birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü ziyaret etti. Yerel gündem üzerinde yapılan sohbetin ardından açıklamada bulunan Yusuf Baş, dokuz MHP’li belediye ile Adana ve ilçelerine hizmet ettiklerini söyledi.  

banner625
ADANA’DA YENİ BİR SAYFA AÇILMIŞTIR
Baş, “Sayın Hüseyin Sözlü başkanlığında Adana Büyükşehir Belediyemiz ve sekiz ilçe belediyemizle Adana’da yeni bir sayfa açılmıştır. Kurumlar arasında, belediyeler arasında gerginliklerin yerini hizmet yarışı almıştır. Sayın Sözlü’nün yüksek özgüveni, hizmet üretme heyecanı; unutulmuş, yolsuz, susuz nice ücra köylerin bile yüzünü güldürmüştür. Keza, Adana trafiğini tıkayan yanlış, eksik projeler de yine Sayın Sözlü’nün gayretleriyle çözümlenmiştir ve bu alandaki çalışmalar devam edecektir. Sayısız sosyal projelerle garibanları sevindiren Belediyemiz, köyden kente göçü önleyecek istihdam uygulamaları ile de Türkiye’de örnek olmuştur.” şeklinde konuştu.

TAHRİK EDİCİ ADIMLAR DİKKATLE İZLENMEKTEDİR
MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, “Cenab-ı Allah’ın takdiri, halkımızın da büyük desteği ile Milliyetçi Hareket Partisi, doğup büyüdüğü Adana’ya dokuz belediye ile hizmet etmenin onurunu yaşamaktadır. Sayın Hüseyin Sözlü’nün yönetimindeki Büyükşehir Belediyemiz başta olmak üzere, Milliyetçi Hareket Partisi’ne mensup belediyelerimizle Adana’da tek gayemiz halkımızı memnun etmektir. Gerek proje bazında, gerek uygulama safhasında ve gerekse fikir bazında devasa eserler Adana’da çığır açacaktır. Bu vesile ile ifade etmek gerekirse; MHP’li belediyelerin halkımıza hizmet üretme çabası engellenemez. Bazı art niyetli odaklar tarafından sahnelenen bu yöndeki gayret, tahrik edici adımlar dikkatle ve esefle izlenmektedir. Milliyetçi Hareket Partisi’nin yapıcı, birleştirici politikaları, mütevazı duruşu istismar edilmemelidir. Başkanlarımızın da belediyelerimizin de her yerde, her zaman sonuna kadar arkasında olduğumuzu bu vesileyle ifade etmek isterim.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz