Adana Atlıspor'da tenis rüzgarı esti

Türkiye Tenis Federasyonu (TTF) tarafından düzenlenen ‘’14 Yaş Haftasonu Tenis Turnuvası’’ Adana Atlı Spor Kulübünde Düzenlendi.

Adana Atlıspor'da tenis rüzgarı esti


Türkiye’nin dört bir yanından 103 sporcunun katıldığı turnuva büyük heyecana sahne olurken, Korttaki sporcuların kıyasıya mücadelesi izleyicilere heyecanlı anlar yaşattı.

Bir yandan tatlı bir rekabet yaşayan genç tenisçiler, bir yandan da Adana Atlı Spor Kulübü’nün dünya standartlarındaki eşsiz kortlarında 4 gün süren keyifli bir deneyim yaşadılar.

banner625
Sporcuların kızlar ve erkekler kategorilerinde 8’erli gruplar halinde yarıştığı turnuva da erkeklerde Osman Can SÖYLER birinci, Tuna Kaan AYMAN ikinci olurken, kızlarda ise Deniz ÇÖMLEK birinci, Ayça ERTÜRK’te ikincilik madalyasını almaya hak kazandı.

Ayrıca turnuva da kulübümüz sporcularından Emir ŞENDOĞAN, Halil Berke SERİN, Bora Sezer ve Dila KURDAK dereceye girdi.

Turnuva sonunda kızlardan Selin KEŞAF ve Ece TURCAN  madalyalarını Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni ALDIRMAZ’ dan aldı.

ALDIRMAZ, birinci ve ikincilere madalyalarını verirken; Ulusal turnuvaları Adana’da düzenlemenin kent adına büyük önem taşıdığını belirterek, her zaman genç sporcularımıza destek olduk, olmaya da devam edeceğiz dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2013, 08:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz