Adana Demirspor'da Gökoğlu dönemi

Adana Demirspor'un olağan kongresi Büyükşehir Belediyesi Tiyatro salonunda yapıldı.

Adana Demirspor'da Gökoğlu dönemi

Kongrenin yapılacağı Büyükşehir Belediyesi hizmet binası önünde polis geniş güvenlik önlemi aldı.

Taraftarında büyük katılım gösterdiği kongrede 3 aday başkanlık için yarışması bekleniyordu. Mehmet Gökoğlu, Nilay Ateşoğullarrı ve Müslüm Susar kongre öncesi başkanlık için isimleri geçiyordu. 
Ancak kongrede Müslüm Susar adaylıktan çekildi. 

banner625
Kongrede seçimlere Mehmet Gökoğlu ile Nilay Ateşoğullarının hazırladıkları listeyle gidildi. 
Mehmet Gökoğlu'nun listesine Vali Mahmut Demirtaş ile Belediye Başkanlarının onay verdiği ve Başkanların yönetime isim verdikleri iddia edildi. 

Yapılan seçim sonrasında sandıklar açıldı. 228 üyenin oy kullandığı sandıktan 191 oy Mehmet Gökoğlu ve listesine, 35 oy Nilay Ateşoğulları'na çıkarken 2 oy geçersiz sayıldı .Gökoğlu, başkan seçilmesinin ardından yaptığı açıklamada bayrağı daha ileriye taşıyacaklarını belirtti. Transfer ve hoca arayışı için henüz erken olduğunu belirten Gökoğlu, şunları söyledi:

“Elimizden gelenin en iyisini teknik ekip ve yönetim kuruluyla tartışıp beraber yapacağız. Büyük ihtimalle yüksek fiyata transferler olmayacak. Herkes rahat olsun. Biz yönetim kurulumuzla beraberliği yakaladık, Adana birleşti, taraftarlar da birleşerek, beraber aşacağız her şeyi. Bu kulüp hepimizin. Milli takım haricinde Adana Demirspor’un mavi-lacivert renklerinden başka renk tanımıyorum.”

Gökoğlu’nun yönetim kurulu listesi şu şekilde:

“Şentürk Çalık, Aziz Kaya, Ümit Onatça, Erdinç İpek, Şerif Güler, Aziz Can Eken, Mehmet Yalçın, Levent Duyuler, İmam Gazali Hiradağı, Casim Korkmaz, Murat Çardak, Kazım Bozan, İsmail Tanrıverdi, Mustafa Selek, Önder Kaypak, İzzettin Turgut, Mustafa İzgioğlu, İsa Tuzcu, Ahmet Yarar, Kayhan Dağdanaşar.

Denetim kurulu ise şu isimlerden oluşuyor:

“Alaaddin Bozkurt, Hasan Özkan, Ercüment Filazi.”


Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2017, 20:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz