Adana Kartal Yuvası’nın açılışında izdiham

Adana’da Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın katılımıyla gerçekleştirilen Beşiktaş Kartal Yuvası’nın açılışında izdiham yaşandı.

Adana Kartal Yuvası’nın açılışında izdiham
banner560
Çınarlı Mahallesi’ndeki Kartal Yuvası’nın açılışına Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve yöneticiler ile Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar katıldı.
Açılış öncesinde Beşiktaşlı taraftarlar mağaza önünde marşlar söyleyip, sloganlar atarak Kulüp Başkanı Orman’ın gelişini bekledi. Orman’ın gelişini meşaleler yakarak kutlayan taraftarlar, Orman’la fotoğraf çektirmek için adeta birbirleriyle yarıştılar. Yaşanan izdiham nedeniyle açılış güçlükle gerçekleştirildi. Kulüp Başkanı Fikret Orman, kurdeleyi Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’la birlikte kesti.
Orman, yaptığı konuşmada taraftarların gösterdiği ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Çok yoğun bir ilgi var. Açıkçası insanlar fotoğraf çekilmek istiyor, sevgi anı var. Çok güzel bir mağaza olmuş. Taraftarlarımızdan da Allah razı olsun” diye konuştu.
Orman, daha sonra taraftarların formalarını imzalayıp, özçekim yaptı. Orman, yoğun ilgiden dolayı mağazadan güçlükle çıkabildi.
 
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner591

banner580