Adanaspor’a ADSİAD’tan destek

Adanaspor Erkek Basketbol Takımı’nın 2016-2017 sezonu maçlarında geçerli olacak kombine kartlarına iş dünyasından destek devam ediyor.

Adanaspor’a ADSİAD’tan destek
banner560

Satışa sunulan kombine kartlardan  Adana Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Süleyman Sönmez satın alarak turuncu-beyazlılara katkıda bulundu.
Kombine kartı alarak kulübe destek olan işadamı Süleyman Sönmez’e teşekkür eden Adanaspor Genel Menajeri Şevket Erden konu hakkında yaptığı açıklamasında şunları söyledi:
 “Adana’nın takımına verilen bu anlamlı destek bizlere güç katmaktadır. İş dünyasının önde gelen isimlerinden değerli dostumuz Süleyman Sönmez iyi bir Adanalı olduğunu bir kez daha gösterdi.Kendisinin göstermiş olduğu büyük duyarlılık her Adanalıya örnek olmalıdır.”

Adanaspor’un yıllardır erkek basketbolunda Adana’nın yüz akı olması nedeniyle desteği fazlasıyla hak ettiğini belirten ADSİAD Başkanı Süleyman Sönmez,” Adanaspor’un maddi-manevi imkânsızlıklara rağmen Adana’nın sesini duyurmaya gayret göstermesi  bizleri oldukça etkiledi. Adana ile ilgili her türlü etkinliğe ve oluşuma katkı koyan derneğimiz Adanaspor’a da asla kayıtsız kalamazdı. Kendilerine her zaman  destek vereceğiz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner578