Adanasporlu futbolculardan anlamlı ziyaret

Adanasporlu futbolcular Bingöl'ün Genç ilçesinde PKK terör örgütü ile girdiği çatışmada gazi olan Adanalı Uzman Çavuş Zeki Aksoy’u ziyaret etti.

Adanasporlu futbolculardan anlamlı ziyaret
banner560

2 ay önce Bingöl’ün Genç ilçesinde PKK terör örgütü ile girdiği çatışmada gazi olan ve Balcalı Hastanesi’nde tedavisi devam eden, Uzman Çavuş Zeki Aksoy’u  Adanasporlu futbolcular tedavi gördüğü hastanede ziyaret ettiler. Koyu bir Adanaspor taraftarı olan Zeki Aksoy’a takım kaptanı Tevfik Altındağ, Gökhan Süzen ve Abdülaziz Solmaz, imzalı Adanaspor forması hediye ettiler.

Uzman Çavuş Zeki Aksoy, kendisine yapılan bu anlamlı ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Aksoy,” Adanaspor’un renklerine aşık bir taraftarım. Tuttuğum takımın oyuncularını yanımda görmek gerçekten beni çok mutlu etti. İyi ki Adanasporluyum. Hocalarımıza ve futbolcularımıza teşekkür ederim.” dedi.

Takım kaptanı Tevfik Altındağ, Türk askeriyle gurur duyduklarını ifade ederek, “Vatani görevi için kendi hayatını tehlikeye atan kardeşlerimize sonsuz teşekkür ederiz. Türk milleti olarak onlara çok şey borçluyuz.Umarım Zeki Aksoy kardeşimiz en kısa zamanda sağlığına kavuşur.” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER