banner646

Başkan Karalar Sporda da Engelleri Kaldırıyor

Sporun her branşına verdiği destekle takdir toplayan Başkan Zeydan Karalar, görme engelli sporcuları da unutmadı. Zorunlu göz muayenesi için Ankara’ya gitmesi gereken sporcular için araç temin edilerek Ankara’ya intikali sağlandı.

Başkan Karalar Sporda da Engelleri Kaldırıyor

Adana Görme Engelliler Spor Kulübü üyelerinin Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu’nun Ankara’da gerçekleştirdiği zorunlu göz muayenesine gitmeleri için otobüs imkanı sağlayan Başkan Zeydan Karalar’a spor kulübü üyelerinden teşekkür geldi. Adana Görme Engelliler Spor Kulübü Olarak 8 farklı branşta mücadele ettiklerini belirten Kulüp Başkanı Can Kasapgil, sıkıntılar içerisinde Türkiye şampiyonalarında mücadele etmeye çalıştıklarını belirterek bu anlamda kendilerine önemli katkılarda bulunan Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a teşekkür etti. 

Kasapgil, “35’e yakın sporcumuzla Adana’yı temsil etmeye çalışıyoruz. 8 Branşta faaliyet gösteriyoruz. Görme engelli sporcularımızla Türkiye şampiyonalarında Adana’mızı temsil ediyoruz.  Geçen sene aldığımız başarılar var. Bu sene daha da üstüne koyarak ilerlemeye çalışıyoruz. Bu süreçlerde birçok sıkıntılar yaşıyoruz özellikle Türkiye şampiyonaları şehir dışında olduğu için gidip gelmesi konaklaması bize oldukça fazla maddi külfetler çıkartıyor. Bu süreçlerde bizlere desteklerini esirgemeyen başta Seyhan Belediye Başkanımız Sayın Zeydan Karalar olmak üzere tüm belediye çalışanlarına teşekkür etmek istiyorum” şeklinde konuştu.

banner560
Adana Görme Engelliler Spor Kulübü üyeleri gece saatlerinde Seyhan Belediyesi’ne ait otobüsle refakatçileri ile birlikte Ankara’ya uğurlandı.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2017, 09:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner626

banner645

cyberturk.biz