banner641

Başkan Sancak'tan "hakem" açıklaması

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Başakşehir maçında oynana futbol nedeniyle Futbolcuları ve teknik heyeti tebrik etti. Sancak hakem hataları konusunda da "Bundan sonra adaletli olunacağı" temennisinde bulundu.

Başkan Sancak'tan "hakem" açıklaması

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak'ın açıklaması şöyle;

"Çok Değerli Adana Demirsporlular
Dün oynanan Ziraat Türkiye Kupası 5.tur ilk maçında karşılaştığımız Medipol Başakşehir maçındaki mücadeleden dolayı öncelikle futbolcularımı sonra da yoğun yağışa rağmen destek veren taraftarlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum.
Süper Lig’in lideri Medipol Başakşehir’e karşı gösterilen mücadele tüm Türkiye tarafından takdirle karşılanmıştır. Futbolun doğasında olan hakem hatası bizim maçımızda yaşanmış olabilir. Adana Demirspor’un bir çizgisi, duruşu var. Hakemler hata yapabilir. Bizim aleyhimize de oluyor, dönem dönem lehimize de oluyor. Hakem dünyada da, her yerde olduğu gibi hata yapmıştır, yapacaktır da. Bu sporun güzelliği içerisindedir. 
Sezonun geri kalan kısmında lig ve kupa maçında bu hakem arkadaşlarımızın görev alacağının unutulmamasını gerektini ifade etmekle beraber, Türkiye Futbol Federasyonu’nun ve Merkez Hakem Kurulu’nun, bundan sonraki süreçte adaletli yönetim sergileyeceklerinin inancı içerisindeyiz.
Büyük Adana Demirspor taraftarı, Statta, sokakta ve sosyal medyada şartlar ne olursa olsun,kazansak ta kaybetsek te asla KÜFÜR etmemelidir. Çirkin ve kötü tezahurat (KÜFÜR) sonucu kulübümüzün maddi-manevi cezalar aldığını siz değerli taraftarlarımıza tekrar hatırlatıyorum. 

banner560
O yüzden hep beraber diyoruz ki ; Adana Demirspor taraftarı KÜFÜR etme ve ettirme...
Sabır... Sabır... Sabır... Bütün amacımız,gayemiz yönetimi,futbolcusu,teknik heyeti ve taraftarlarıyla kısacası tüm camia olarak inandığımız şampiyonluğa ulaşmak istiyoruz. Allah nasip ederse bu yolda tüm taraftarlarımıza şampiyonluk sevincini yaşatmaya çalışacağız.
Saygılarımla
Murat Sancak 
Adana Demirspor Kulübü Başkanı"

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2018, 08:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner640