banner641

Dünya şampiyonasına gönüllü desteği

Dünya Tekerlekli Sandalye Basketbol Şampiyonasında görev alacak gönüllü üniversite öğrencileri eğitimden geçirildi. Şampiyona Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. İsmail Güneş, gönüllülerin eşisiz bir deneyim yaşayacaklarını söyledi

Dünya şampiyonasına gönüllü desteği
Adana’da 5-15 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek olan U23 Dünya Tekerlekli Sandalye Basketbol Şampiyonası’nda görev almak isteyen gönüllü öğrenciler için Hilton Oteli’nde bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

 

Çukurova Üniversitesi, Niğde Üniversitesi, Mustafa Kemal Üniversitesi, Aksaray Üniversitesi ve Mersin Üniversitesi’nde eğitim gören, Dünya Şampiyonası kapsamında gönüllü olmak isteyen öğrenciler, Dünya Şampiyonası Genel Koordinatörü Yrd.Doç.Dr. İsmail Güneş’in düzenlediği toplantıda konuyla ilgili detaylı bilgi aldı.

Şampiyona hakkındaki ayrıntıları paylaşan ve gönüllülerin görevlerini tanıtan Yrd.Doç.Dr Güneş, bu organizasyonda görev yapacak olan öğrencilerin asla unutamayacakları eşsiz bir deneyim yaşayacaklarını ifade etti. Güneş, sözlerini şöyle sürdürdü:

 “Böyle bir organizasyona Adana’nın ev sahipliği yapacak olması bizler için gurur verici bir gelişme. Şampiyonada gönüllü olarak görev almak istemeniz de beni ayrıca mutlu etti. Hayatınızda yer edecek özel bir deneyim olacak. Eminim ki bu organizasyonun en iyi şekilde sürdürülmesi için elinizden geleni yapacaksınız.”

 

banner560
U23 Dünya Tekerlekli Sandalye Basketbol Şampiyonası’nda önemli sorumluluklar üstelenecek olan üniversite öğrencileri de şampiyonada kendilerine verilecek her görevi büyük bir özveriyle ve birbirleriyle uyum içerisinde yerine getireceklerini belirttiler.

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2013, 11:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner640