Kaleci İsmail Şahmalı, Adana Demirspor'da

Adana Demirspor Aytaç Durak Tesisleri’nde gerçekleşen imza törenine Basın Sözcüsü M.Önder Kaypak ile Taraftar ve Stadyum Sorumlusu İzzettin Turgut katıldı.

Kaleci İsmail Şahmalı, Adana Demirspor'da
banner560
Adana Demirspor’a geldiği için çok mutlu olduğunu belirten İsmail Şahmalı şunları kaydetti “ Her Adanalı çocuğun rüyası olan mavi-lacivertli formayı giyecek olmamdan dolayı kulüp başkanıma ve yöneticilerime teşekkür ederim. Adana Demirspor’da başarılı bir sezon geçireceğimin sözünü şimdiden verebilirim”
Adana Demirspor başkanı Mehmet Gökoğlu ile 1 ay önce umrede bir görüşme gerçekleştirdiğini belirten İsmail Şahmalı “ 2 gün önce resmi sitede benim transferimle ilgili bir açıklama yayınlandı. Gaziantep Gazişehir Kulubü ile ön protokol imzalamıştım. Bu protokol iptal edilmeden anlaştığımı söylemek etik olmazdı. İki kulübün arasının açılmaması için olması gereken yapıldı”
Transferi konusunda bir konuya da açıklık getiren İsmail Şahmalı “Gaziantep Gazişehir kulübü beni göndermedi ben Adana Demirspor’a kendi isteğim doğrultusunda geldim. Transferim konusunda bana yardımcı olan Gaziantep Gazişehir Kulübü’ne ve Hüseyin Kalpar’a da ayrıca teşekkür ederim” dedi.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER