Kick Boks ve Muay Thai'cilerden bir ilk

Kick Boks İl Temsilcisi Şahmus Baysal ile Muay thai il temsilcisi Ramazan İncetaş bir ilki gerçekleştirdi.

Kick Boks ve Muay Thai'cilerden bir ilk
banner560

Beyzade’de verilen iftar programına Kick Boks Federasyon Başkanı Salim Kayıcı ile  Muay thai Federasyon Başkanvekili Hasan Yıldız’da katıldı. Gecenin sürprizini ASKF Başkan adayı Dr Ahmet Bozan ile Seç Baklavaları yönetim kurulu Başkanı Metin Tekin yaptı.

İlk kez iki federasyonun Adana Temsilciliği ortak iftar programı yaparak camiaları toplamayı başardı. Federasyon Başkanlarının da katıldığı iftara antrenörler, milli takım hocaları, hakemler, kulüp başkanlarının yanında Kick Boks Adana İl Temsilcisi Şehmus Baysal ile Muay thai Adana il temsilcisi Ramazan İncetaş,  Kick Boks Federasyon Başkanı Salim Kayıcı ile Muay thai Federasyonu Başkanvekili Hasan Yıldız katıldı.
Nezih ortamda gerçekleşen iftar programı daha sonra Seç Baklavalarında devam etti. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tekin’in eşsiz ikramları afiyetle yenilirken, sürpriz ASKF Başkan adayı Dr. Ahmet Bozan’dan geldi. Bozan Adana’ya katkılarından dolayı Kick Boks Federasyon Başkanı Salım Kayıcı ile Muay thai Federasyonu Başkanvekili Hasan Yıldız’a Bozan birer plaket sunarak teşekkür etti. Kick Boks Federasyonu Başkanı Kayıcı ile Adana İl temsilcisi Şehmus Baysal  Kick Boks’a katkılarından dolayı Gençlik spor il Müdürü Abdulkadir Ataşbak’a plaket verdiler.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner573

banner572