Kiremithanespor zorlu virajda

1.Amatör Küme A Grubu’nun iddialı takımlarından Kiremithanespor kendi sahasında güçlü rakibi Pozantıspor ile oynayacağı maçtan 3 puan ile ayrılmak istiyor.

Kiremithanespor zorlu virajda
banner560

Pazar günü saat 15.00’da Eski Baraj Çamlığı Köprüköyü’nde yer alan Mehmet Susar Tesisleri’nde oynanacak zorlu karşılaşma öncesi oynadıkları 4 maçtan galibiyetle ayrılan 2 takımın 12’şer puanları bulunuyor.

Amatör Kümede “Uyuşturucuya hayır, spora evet” sloganıyla kamuoyundan büyük destek gören Kiremithane Spor yatırım yapan iddialı ekipleri arasında yer alıyor.

Sezon başında belirledikleri hedefler doğrultusunda emin adımlarla ilerlediklerini belirten Kiremithanespor Kulübü Başkanı Av. Veysel Susar, “Grubumuzda bizim gibi iddialı takımlardan Pozantıspor ile zorlu geçmesi beklenen bir 90 dakika oynayacağız. Saha ve seyirci avantajımızı en iyi şekilde değerlendirerek maçtan 3 puan ile ayrılarak yolumuza kayıpsız devam etmek istiyoruz. Futbolseverleri Pazar günü zirve mücadelesi veren 2 güçlü ekibin mücadelesini seyretmeye davet ediyoruz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner573

banner572