banner676

Kızıldağ’dan Çukurova Demirspor’a destek

Süper Amatör kümede şampiyonluk mücadelesi veren, Çukurova Demirspor kulüp başkanı Mustafa Hakkı Yalaz, Adana Demirspor geçmişteki yöneticisi Suat Kızıldağı ziyaret ederek Çukurova Demirspor forması verdi..

Kızıldağ’dan Çukurova Demirspor’a destek

İşadamı Suat Kızıldağ, “Çukurova Demirsporu takdir ediyorum. Kendi çabalarıyla bir şeyler yapmak istiyorlar. Bizlerde sporun içerisinden gelen kişiler olarak onlara destek veriyoruz. Geçtiğimiz sezonda Çukurova Demirsporun yanında olmuştum. Bu sezonda Çukurova Demirsporun yanındayım. Çukurova Demirspor ciddi takım düşüncesinde. Yeni projeleri var, onları hayata geçirirler. Adanamız bir Profesyonel takım daha kazanmış olur” dedi.

banner625
Çukurova Demirspor kulüp başkanı Mustafa Hakkı Yalaz ise,” Suat Kızıldağ ile geçmişe dayalı bir arkadaşlığımız dostluğumuz var. Adana Demirspor’a yaptığı katkılar, yaptığı hizmetler ortada. Bizlerde Çukurova Demirsporu çok iyi yerlere getirmek için yönetim kurulumuzla uyum içerisinde çalışıp, hedefi yakalamak istiyoruz. Arkadaşım Suat Kızıldağ’a teşekkür ederim” dedi
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz