Ramazan Çimen’e Yüreğir Demirspor forması

Yüreğir Demirspor kulüp başkanı İzzettin Turgut, İşadamı Adana Demirspor eski yöneticisi, Yüksel Gençlik spor kulüp başkanı Kirvesi Ramazan Çimen’e Yüreğir Demirspor forması hediye etti.

Ramazan Çimen’e Yüreğir Demirspor forması

İşadamı Adana Demirspor eski yöneticisi, Yüksel Gençlik spor kulüp başkanı Ramazan Çimen, “sevgili kirveme teşekkür ederim, bu güzel jestinden dolayı. Bende yıllarca Amatör küme de başkanlık yapmış, hala da yapmaktayım. Amatör küme takımlarının ne zor şartlarda ayakta durabildiklerini biliyorum. Sevgili Başkanım yeni bir yapılanma, yeni bir oluşumun içerinsin de, inşallah en kısa zamanda koymuş olduğu hedefini yakalar, her zaman dostum kardeşim kirvemin yanındayım” dedi. 

banner560
Yüreğir Demirspor kulüp başkanı İzzettin Turgut ise,”böyle sporseverlere ihtiyacımız var onlarında destekleriyle bir şeyler yapıyoruz. Günümüzde her zaman söylediğim gibi uyuşturucu yaşlarının çok küçük yaşlara inmesi her baba gibi bizleri de üzüyor. Bu gençleri kahve köşelerinden kurtarabilirsek ne mutlu bize. Yüreğir Demirspor’u bir yerlere getirmek için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz. Ramazan Çimen benim kadim dostum kardeşim, ayrıca Kirvesiyim yıllarca onunla birlikte hem demirsporda hem amatör küme takımlarının yanında olduk” dedi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner621