banner676

Selçuk Özkök’ten Demirspor yönetimine şok suçlama

Adana Demirspor eski yöneticilerinden Selçuk Özkök, Aytaç durak tesisilerinin boşaltılmasıyla ilgili gelişmelere yönelik şok açıklamalarda bulundu.

Selçuk Özkök’ten Demirspor yönetimine şok suçlama

Adana Demirspor'da Milli Emlak'tan gelen "tesisi boşalt" yazısının ardından ÇukurovaTürk TV’de yayınlanan ve Spor yazarı Mustafa Boz’un hazırlayıp sunduğu “Spor Analiz” programına konuk olan Selçuk Özkök, yasal süreçleri belgeleriyle anlattı. 2014’de kendisinin de yönetimde olduğu dönemde Aytaç Durak Tesislerinin yasal ihale ve prosedürler uygulanarak Büyükşehir Belediyesi tarafından Adana Demirspor Kulübü Derneği’ne 30 yıllığına kiralandığını anlatan Özkök, “Ancak daha sonra alan Milli Emlaka geçti. O zaman yazıyı da ben yazdım, Büyükşehir’den de arkadaşlar yardımcı oldu. Yeni bir yazıyla aynı şartlarda Milli emlak tarafından Adana Demirspor Kulübü Derneğine alanın kiralanmasını istedik. Sağolsun Milli Emlak olumlu yaklaştı ve Bize mevcut durumu aktarın diyerek talep istedi. Ancak o saatten sonra kimse olayla ilgilenmedi” dedi.

“SUÇLU YÖNETİMLERDİR”

banner625
Açıklamalarını belgelerle destekleyen ve belge ve yazışmaların Adana Demirspor kulübünde ve Milli Emlak’ta bulunduğunu ifade eden Selçuk Özkök, “Bu konuda Milli Emlağın suçu yok. Kim gitti de Valiye “bize yardımcı olun” dedi de hangi vali Demirspor’u tersledi. Kimse kimseyi kandırmasın. Suçlu bu işi takip etmeyen Adana Demirspor Yönetimleridir” diye konuştu.
Özkök görüşmelerle bu sorunun aşılabileceğini de sözlerine ekledi.
 

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2016, 17:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz