banner676

TSYD'den Adanaspor'a ziyaret

​Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şube Başkanı Adnan Poyraz, yönetim kurulu üyeleri Bora Erdem, Ergun Kara ve Hakan Köker ile birlikte Adanaspor Kulüp Başkanı Bayram Akgül'ü ziyaret ederek, yeni sezon öncesinde başarı dileğinde bulundu, çiçek verdi.

TSYD'den Adanaspor'a ziyaret

Adanaspor'un 12 yıl aradan sonra süper lige çıkmasının  Adana halkı için bir gurur kaynağı olduğunu kaydeden  Başkan Poyraz "Türkiye Spor Yazarları Derneği olarak Adanaspor Başkanı Bayram Akgül'e iflas masasından aldığı Adanaspor'u süper lige taşımasından dolayı teşekkür ediyorum. Adanaspor inşallah, gurur duyacağımız, mutlu olacağımız çok güzel maçlar oynayacaktır.   Adanaspor'un süper lige çıkması, Adana'nın süper lige çıkması demektir. Kent'in havası değişti. Bu takım hepimizin. Başarısı, hepimizin olacak. Bundan kimsenin endişesi olmasın" dedi.

banner625
Adanaspor kulüp başkanı Bayram Akgül de, Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şubesi yönetiminin ziyaretinin son derece sevindirici olduğunu belirtirken, "TSYD yönetimine teşekkür ediyorum.  Yeni sezon inşallah şehrimize hayırlı ve uğurlu olur. Adana'ya layık bir takım oluşturmaya çalıştık. Başarılı olmak için mücadele vereceğiz. Burada taraftarımıza da büyük görev düşecek. Her zaman takımlarının yanında olsunlar" diye konuştu.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz