TSYD’den teröre tepki

Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şubesi, Adana Valiliği’ne yapılan bombalı saldırı ile Şırnak ve Suriye’de askerlerimize yönelik hain saldırıları kınayarak tüm ulusumuza başsağlığı, yaralılara da acil şifalar diledi.

TSYD’den teröre tepki
banner560

Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şube Yönetim Kurulu, yayınladığı yazılı mesajla  bu tür eylemlerin mutlaka sona erdirileceğini belirtirken, hiçbir terör eyleminin  insanlığa ve Müslümanlığa yakışmayacağını  kaydetti. TSYD Yönetim kurulu, mesajında şu görüşlere yer verdi:
 

“Bu sabah Adana Valiliği otoparkında yaşanan hain saldırının yanı sıra Şırnak ve Suriye’de devam eden Fırat Kalkanı Operasyonu’nda yaşanan saldırılar tüm yüreklere bir kez daha ateş düşürdü.  Terörün bahanesi olmaz. Terör, nereden gelirse gelsin hepsini şiddetle kınıyoruz. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz. Adana’da yaşanan bombalı saldırıda yaralananlar arasında öğretmenlerin de olması ne büyük acıdır. Hele hele, 24 Kasım Öğretmenler günü’nde yaşanan bu olayı bir kez daha kınıyoruz. Birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyacımızın olduğu bu günlerde ülkemizi bölmeye çalışanlar, unutmasın ki, bunda başarılı olamayacak.”
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner591

banner580