Adana Demirspor-Fenerbahçe maçında da toplam 29 bin 461 bilet satışa sunuldu. Adana Demirspor taraftarına 27 bin 913 bilet ayrıldı. Fenerbahçe'ye de Bin 548 bilet ayrıldı. Biletler çok kısa süre içinde tükendi. 

NEDEN DAHA AZ BİLET SATIŞI YAPILIYOR

Ancak taraftarın dikkatini çeken iki konu var. Birincisi 33 Bin kapasiyeli Yeni Adana stadından neden sadece 29 Bin 461 bilet satılarak 3 bin 539 eksik bilet satılıyor. Bu eksik satışı yapılan biletler nedeniyle oluşan boşluk güvenlik nedeniyle mi, yoksa bilet birilerine ödül, kampanya, engellilere, kadınlara verilmesi gibi özel bir durum için mi dağıtılıyor. Bunun nedeni, kulüp tarafında taraftara bilgi olarak sunulması faydalı olacak gibi duruyor. Güvenlik konusunda sıkıntı oluşturacak maçlarda "kapalı tribünde yer verme"  gibi daha güvenli yerlerde rakip takım taraftarına yer ayrılması tribünde daha çok taraftarın gelebilmesine katkı verecektir. 

Yav He He! Önce Hakaret Et, Sonra "Muhtarlar Günü"nde Tablet Hediye Et! Yav He He! Önce Hakaret Et, Sonra "Muhtarlar Günü"nde Tablet Hediye Et!

adana stadı bilet sayısı