Otogar altgeçidin tamamlanmasının ardından yapımına başlanan Şakirpaşa ve Türkmenbaşı altgeçitlerinde çalışmalar hızla sürüyor.
3. alt geçidimiz Türkmenbaşı'nda devam eden çalışmaları denetleyen Başkan Zeydan Karalar, "485 metre uzunluğundaki alt geçidimizin yapımı tamamlandığında Türkmenbaşı Bulvarı'nın trafiği rahatlayacak. Kuzey-Güney hattı üzerinde kesintisiz bir trafik akışı sağlanacak." dedi.
Şakirpaşa ve Türkmenbaşı bulvarı alt geçitlerinin kısa sürede tamamlanması bekleniyor.