Tarımda Girişimcilik Seminerleri ÇÜ'de Yapıldı Tarımda Girişimcilik Seminerleri ÇÜ'de Yapıldı

WhatsApp Kanallar, Türkiye’de de hizmet vermeye başladı… İnsanları, kurumları, spor kulüplerini, sanatçıları takip edebileceğiniz bu platformda Adanahabermerkezi.com da hesap açtı.

Kişisel mesajlaşmaların aksine, WhatsApp kanallarda, kullanıcılar gönderilen mesaj ve linklere cevap yazamıyor fakat emoji kullanarak tepki gösterebiliyor ve en çok etkileşim alan paylaşımları görebiliyor.

Adanahabermerkezi.com KANALINA NASIL ABONE OLABİLİRSİNİZ?

Eğer bu yazıyı Masaüstü veya mobil web tarayıcıdan ya da uygulamadan okuyorsanız burayı tıklayarak ücretsiz abone olabilirsiniz.

Eğer WhatsApp hesabınızda Kanallar’ı göremiyorsanız, uygulamanızı güncelleyin.

Adanahabermerkezi.com kanalına katıldıktan sonra bildirimleri almak için ekranın üzerindeki çan işaretini tıklayın. Bunu istediğiniz zaman kapatabilirsiniz.

Kanal üzerinden haberler, fotoğraflar, videolar ve anketler paylaşılabilecek.

Kanallar, “Güncellemeler” ekranının altında yer alırken, iPhone’larda bu bölüm Sohbetler, Topluluklar, Aramalar, Ayarlar kısmının yer aldığı en altta bulunuyor. Android telefonlarda ise ekranın üzerinde görülüyor.

TELEFONUNUZ GÖZÜKMEYECEK

Adanahabermerkezi.com kanalını takip ederseniz, hesabı yöneten adminin iletişim bilgilerine erişemeyeceğiniz gibi güvenlik gerekçeleriyle sizin iletişim bilgileriniz de kimseyle paylaşılmayacak.

WhatsApp Kanal’daki mesajlar 30 gün saklı tutulduktan sonra silinecek.

Meta, Kanalları ilk olarak Haziran ayında duyurmuş ve Singapur ve Kolombiya’da denemelere başlamıştı. Eylül 2023’te ise Türkiye’nin de dahil olduğu 150 ülkede kullanıma açmıştı.

‎WhatsApp’ta Adanahabermerkezi.com kanalına ücretsiz abone olarak haberleri takip etmek içintakip edin:

https://whatsapp.com/channel/0029Va8UCLLHgZWdJ36i0q1z