Adanalı Gözde Nevk, sosyal medyada başlattığı videolarındaki komik mizahıyla fenomen olmayı başardı. İnstagram’da 600 binin üzerinde takipçisi bulunan Nevk, komedyenliğe de el attı. 

10 Aralık ve 14 Aralıkta yaptığı “Stand-Up” gösterisinde izleyicilerin büyük beğenisi ile ilgisini topladı.

Türk Yönetmen Okan Canbolat, Başarılarıyla Dikkat Çekiyor Türk Yönetmen Okan Canbolat, Başarılarıyla Dikkat Çekiyor

Gözde Nevk, 10 Aralık’ta yaptığı ilk gösterisine “Fak fakir ve ünlümsü şey” ismini verirken sahneye doksanlı yılların meşhur perdesinden hazırladığı özel kostümü ile çıktı. Gösterime katılan vatandaşlar bol kahkahalı ve keyifli anlar yaşadı.

Seyirciden yoğun ilgi alan Nevk, 14 Aralık’ta da aynı gösterimin ikincisini düzelendi. Bu seferde sahneye seksenli yılların dantel işlemeli özel kostümü ile çıktı. 

Adanalı fenomenin Stand-Up Gösterisine Büyük İlgi
Adanalı vatandaşlar her iki gösteride çok keyifli anlar yaşarken hemşirelikten sosyal medya fenomenliğine ardından komedyenliğe el atan Gözde Nevk’i takdir etti. 

Gözde Nevk, büründüğü komedyen kimliği ile başarılı bir “Stand-Up”cu olduğunu yaptığı iki gösterimle kanıtladı. 

Karşılaştığı ilgi karşısında mutlu olduğunu ve şaşırdığını ifade eden Nevk,”Sahneye çıkma kararını verdiğimde bu kadar ilgiyle karşılaşacağını beklemiyordum. Tüm Adana’ya ve Türkiye’deki takipçilerime beni yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum. Çok yakında Türkiye turnesi ile bu gösterinin devamı gelecek” dedi.

Editör: Murat BERHUN