Yüreğir Kültür Merkezi'nde düzenlenen etkinliğe, Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çelik, Belediye Meclis Üyeleri ve Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri ile vatandaşlar katıldı. Kişisel gelişim ve girişimcilik üzerine birçok kitabı bulunan, yurt içi ve yurt dışında pek çok seminer veren Ahmet Şerif İzgören, konferansta mücadele ruhu, bilgi, girişimcilik, planlama, karakter ve iyiliğin iş hayatında başarıya nasıl dönüştüğünü anlattı.

İşte İYİ Parti Büyükşehir Adayı Ayyüce Türkeş Taş'ın "Adana" Projeleri İşte İYİ Parti Büyükşehir Adayı Ayyüce Türkeş Taş'ın "Adana" Projeleri

yuregir-asasasa3 Konferans öncesi konuşan Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, kültür ve sanatın bir toplumun yükselmesi ve inkişafı için en önemli unsur olduğunu belirterek Yüreğir’in Adana’da kültür ve sanatın merkezi olduğunu söyledi. Yüreğir’de kültürel faaliyetlerin artarak devam edeceğinin müjdesini veren Başkan Kocaispir, yaklaşık bir saat süren konferansın ardından Yazar Ahmet Şerif İzgören’e teşekkür ederek çiçek ve tablo takdim etti. Eğitimci Yazar İzgören, konferans sonrası hayranlarının kitaplarını imzaladı. Kitap imzalama sırasında uzun kuyruklar oluştu.

Editör: Murat BERHUN