İYİ Partili Kürkçüoğlu: "Yüreğir’de Farklı Kazanacağız" İYİ Partili Kürkçüoğlu: "Yüreğir’de Farklı Kazanacağız"

İyi bir Türk Milliyetçisi olmasıyla tanınan işadamı Mehmet Uyğur'un Adalet Partisi'nden Seyhan Belediye Başkan Adayı olması Adana'da geniş yankı buldu.
Daha önce İYİ Parti Yüreğir İlçe Yönetim Kurulunda yer alan Mehmet Uyğur, kısa bir süre önce Adalet Partisi Adana Seyhan İlçe Başkanlığına atanmıştı.

"GÜVENENLERİ MAHÇUP ETMEYECEĞİM"
1980 darbesiyle kapatılan ve Dr. Vecdet Öz liderliğinde yeniden açılan Adalet Partisi'nden   Seyhan İlçe Başkan Adayı olan  Mehmet Uyğur, “ Türkiye’nin 53 şehrinden daha büyük konumdaki Seyhan ilçesine hizmet etmek benim için onur ve gurur vesilesi olacaktır. Mesleki tecrübeme dayanarak Seyhan’da iddialıyım. Güveniniz için Adalet Partisi ailesine teşekkür ederim” dedi.

“SEYHAN’IN SORUNLARINI BİLİYORUM”
Seyhan halkıyla uzun yıllardır bir geçmişi olduğunun altını çizen Adalet Partisi Seyhan Belediye Başkan Adayı Mehmet Uyğur, “ Seyhan halkıyla uzun yıllardır birlikteyim. Mesleğim icabı insanlarımızın her zaman yanında oldum. Seyhan ve Seyhan halkının sorunlarını iyi biliyorum. Sorunların halledilmesi konusunda gerekli projelerimi hazırladım. Olmaya da devam ediyorum. Seyhan’da kritik bir seçim olacak" diye konuştu.
 

Editör: Murat BERHUN