Türkeş,  Adana’yı adım adım gezerek Adana’nın Hakkı daha fazlası diyerek yoğun programlarda zaman harcıyor.
      Fevzipaşa  mahallesinde esnaf gezen Türkeş burada mahallelinin yoğun ilgisiyle  karşılaştı.
Vatandaşların ve ekonomik olarak zor günler geçiren esnafın sorunlarını dinleyip Belediye başkanı olduktan sonra anlatılan sorunları nasıl çözeceğini proje olarak anlattı.

Ayyüce Türkeş'ten Mesaj "Adana'nın Sorunlarını Biliyorum"
•     Adana İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Yaşar Kahya'yı ziyaret eden Türkeş, burada Ceyhan başta olmak üzere ilçelere Hijyenik mezbaha, kesimhane, et entegre tesisleri ve büyükbaş, küçükbaş hayvan satış alanları kuracağız diyerek hayvancılık Projeleri hakkında kısa bir bilgi verdi.

Yüreğir Belediyesinde İlk Mecliste Komisyon Üyeleri Belirlendi Yüreğir Belediyesinde İlk Mecliste Komisyon Üyeleri Belirlendi

•    Gün İçerisinde Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi ile Çukurova Üniversitesi'ne nezaket ziyaretinde bulunan Türkeş, Şehir Hastanesi, Çukurova Üniversitesi, 2.etap durak planlanmasına alınması için görüşmeler   gerçekleştireceğini , bu hattın özellikle de engelli ve yaşlı vatandaşların hastanelere ulaşmasını kolaylaştıracağını anlattı. 

Ayyüce Türkeş'ten Mesaj "Adana'nın Sorunlarını Biliyorum"

Rektörler Prof. Dr. Mehmet  Tümay  ve  Prof. Dr. Meryem Tuncel'e misafirperverlikleri için teşekkür ederim dedi.
İftar programı düzenleyen Türkistanlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nin konuğu olarak iftarını burada açan Türkeş ,Dernek başkanımız Sayın Osman Beg'e ve tüm dernek üyelerimize misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz dedi