Başkan Akay, bir günde dört mahallenin muhtarları ve mahalle sakinleriyle buluştu. Akay, Belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürleriyle birlikte gerçekleştirdiği ziyaretlerde ilk olarak muhtarlarla bir araya geldi. Muhtarlardan mahallelerin ihtiyaçları ve sorunları hakkında bilgiler alan Başkan Akay, daha sonra ziyaret ettiği mahalle esnafına hayırlı işler dileyip, esnafın ve vatandaşların belediyeden hizmet taleplerini dinledi.

HİZMET ALANLARINDA İNCELEME

Belediye hizmet alanlarını da gezen Başkan Akay, hayata geçirilmesi planlanan projelerin nerelere yapılabileceği ile ilgili incelemelerde bulundu.

Başkan Akay Bir Günde 4 Mahalleyi Ziyaret Etti!

TÜM OLANAKLARIMIZLA SEYHAN’IN VE HALKIMIZIN HİZMETİNDEYİZ

Mahallelerin sorunlarını en iyi muhtarların ve mahalle sakinlerinin bildiğini dile getiren Başkan Akay, “Muhtarlarımız ve vatandaşlarımızla birlikte hizmetlerimizi öncelik sırasına göre planlıyor, ardından hızlıca hayata geçirmek için çalışmalara başlıyoruz.  Katılımcılığı önemsiyor, halkımızın görüşleri doğrultusunda halkımıza dokunan hizmetleri hayata geçiriyoruz. Hedefimiz Seyhan’ı daha yaşanabilir bir kent haline getirmek. Bu hedefi doğrultusunda tüm olanaklarımızla halkımızın ve Seyhan’ımızın hizmetindeyiz” dedi.