Başkan Seçer “Merkez Dışında En Yüksek Oyu Anamur’dan Aldık” Başkan Seçer “Merkez Dışında En Yüksek Oyu Anamur’dan Aldık”

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Türkiye'nin farklı bölgelerinden yerel yönetimlerde belediyelerin faaliyet, proje ve hedeflerini konu edinen Kent ve Başkan Dergisi tarafından ödüle layık görüldü. Kent ve Başkan Dergisi'nin düzenlediği Türkiye geneli tüm belediyeleri kapsayan online oylama sonuçlarına göre Başkan Kadir Kara, il belediye başkanları kategorisinde Kent ve Başkan Ödülü’ne layık görüldü. Bu çerçevede Başkan Kara, Kent ve Başkan Dergisi tarafından tüm belediye başkanlarının aday gösterildiği online oylamada halkın seçtiği en başarılı belediye başkanları arasında yerini aldı. Kayseri' de düzenlenen ödül töreninde deprem sonrasında sürdürülen belediye çalışmaları dolayısıyla en başarılı belediye başkanı ödülünü alan Başkan Kara, aldığı ödül dolayısıyla şehri ve hemşerileri adına gurur yaşadıklarını söyledi. 

“ŞEHRİMİZ ADINA GURURLUYUZ”

Ödül töreninde konuşan Başkan Kadir Kara, “Kent&Başkan dergisinin düzenlediği tüm Türkiye'yi kapsayan online anketi ile Türkiye'nin en başarılı il belediye başkanları kategorisinde vatandaşlarımızın verdiği oylarla ödüle layık görülmenin şehrimiz ve hemşerilerimiz adına gururunu yaşadık. Deprem öncesi ve sonrasında hazırladığımız ve Osmaniye’mizi hızla geleceğe götürecek olan projelerimizle sevdamız şehrimiz için durmaksızın çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz. Bizleri oylarıyla ödüle layık gören tüm vatandaşlarımıza ve anketi düzenleyen dergi yönetimine teşekkür ediyorum” dedi.