Yüreğir Belediyesi, Hoş Geldin Bebek uygulaması ile 9 bin ailenin sevincine ortak oldu. Bahçelievler Mahallesi’nde Kılıç ailesine misafir olan Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, üçüz  bebeklerini kucaklarına alan çifti tebrik etti.

hosgeldin-bebek-936009

İşte Başkan Fatih Mehmet Kocaispir'i gülümseten minik şeyler!

Hayata geçirdiği projelerle vatandaşları iyi günde de, kötü günde de yalnız bırakmayan Yüreğir  Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, kısa bir süre önce Ayşe ve Taha Kılıç çiftinin dünyaya gelen üçüz bebekleri Hamza, Harun ve Hüseyin bebeklere hoş geldin dedi.  Başkan Kocaispir'in üçüzleri gördüğündeki gülümseme anı dikkat çekerken, bebekler için özel olarak hazırlanan hediye paketlerini aileye teslim etti.

İnsan odaklı hizmetin adı olan Yüreğir Belediyesi, Başkan Fatih Mehmet Kocaispir’in özverili çalışmaları sonucunda önemli projelere imza atıyor. ‘Hoş geldin Bebek’ projesi vatandaşları, özellikle genç çiftleri çok memnun ederken, Başkan Kocaispir, eşi Raziye Kocaispir ve görevli personelle birlikte aileleri ve yeni doğmuş bebekleri sık sık ziyaret ediyor.

hosgeldin-bebek-9370

Başkan Fatih Mehmet Kocaispir eşi Raziye Kocaispir ileAileyi ziyaet etti, bebekleri kucaklarına aldılar

Yaptığı ziyarette konuşan Başkan Kocaispir, “Kıymetli genç kardeşlerimi çocukları vesilesiyle tebrik ediyorum. Allah evlatlarına ve onlara hayırlı uzun ömür nasip etsin. Yüreğir’de bebek heyecanı
yaşayan ailelerimizin mutluluklarına ortak oluyoruz. Ekiplerimiz bugüne kadar 9 bin ailemize misafir oldu. Yeni doğan bebeklerimizin vatana, millete ve ailesine hayırlı birer evlat olmalarını temenni
ediyorum.” dedi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Kılıç ailesi, Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, eşi Raziye Kocaispir ve belediye personeline teşekkür etti.