Çocuklarla sohbet eden ve onlarla oyunlar oynayıp gösterilerini izleyen Başkan Kozay, “Bu önemli günü Ata’mız, egemenliği kayıtsız şartsız devam ettirecek genç nesillere ve çocuklara emanet etmiştir. Bu büyük bayramda, onlarla birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi. 

Başkan Kozay Miniklerin 23 Nisan Coşkusuna Ortak Oldu

MİNİKLERİN HEYECANINA ORTAK OLDU

Çukurova Belediyesi’nin semt kreşlerinde gerçekleşen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerine katılan Başkan Emrah Kozay, miniklerin bu mutlu heyecanına ortak oldu. 
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan’ı şiirlerle, resimlerle ve danslarla kutlayan 4 ila 6 yaş arasındaki miniklerin gösterilerini izleyen Başkan Emrah Kozay, çocuklarla tek tek ilgilenerek kucaklaştı. 

Ceyhan Belediye Başkanı Aydar Sokaklar İçin Seferberlik Başlattı Ceyhan Belediye Başkanı Aydar Sokaklar İçin Seferberlik Başlattı

Başkan Kozay Miniklerin 23 Nisan Coşkusuna Ortak Oldu

ÇOCUKLARDAN KOZAY’A YOĞUN İLGİ

Onlarla beraber boyama yapan, sohbet ederek eğlencelerine eşlik eden Başkan Kozay’a çocuklar yoğun sevgi gösterisinde bulundu. 
Çocuklara bu anlamlı günde çikolata ikram eden Başkan Emrah Kozay, miniklerle beraber şarkılar ve marşlar söyledi. Tüm kreş ve sınıfları ziyaret ederek 23 Nisan kutlaması yapan çocukların mutluluğuna ortak olan Başkan Kozay, bu özel gün ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk hakkında konuşmalar yaptı.