Başkan Tekin, “ Yurttaşlarımızı ziyaret ederek bize vermiş oldukları desteğe teşekkür edip ramazan bayramlarını da kutladık. Bize olan güvene layık olmak adına büyük bir özveriyle çalışacağımızı ifade ettik” dedi.

Başkan Tekin Ramazan Bayramını Seyhanlılarla Geçirdi

EV VE ESNAF ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Ramazan Bayramı’nda ilçenin değişik noktalarında ev ve esnaf ziyaretlerinde bulunduklarını belirten Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin, “  Yurttaşlarımız ile bayramı bir arada geçirmenin mutluluğunu yaşadık. Sadece bayramdan bayrama değil her zaman bir arada olacağımızı ifade ettik. Bizlere vermiş oldukları mesajlar yol haritamız olacak. Birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek Seyhan’ımızı güzel noktalara taşımaya kararlıyız. Bunun içinde yorulmadan hizmetlerimizi gerçekleştireceğiz” dedi.

Başkan Tekin Ramazan Bayramını Seyhanlılarla Geçirdi

SORUNLARI BİLİYORUZ

POMEM Kursiyerlerinden Başkan Demirçalı'ya Teşekkür Ziyareti POMEM Kursiyerlerinden Başkan Demirçalı'ya Teşekkür Ziyareti

Seyhan İlçesi’nin sorunlarını çok iyi bildiklerini ve bunların da çözüme kavuşması için tüm imkanları seferber edeceklerini belirten Başkan Tekin, “Hizmette ayrım yapmak gibi bir düşünce içerisinde  asla olmayacağız. Eşitlik önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Seyhanlılar her şeyin en iyisine layık. Bizde bu hedef doğrultusunda hareket ederek projelerimizi hayata geçirip yurttaşlarımızın hizmetine sunacağız ” şeklinde konuştu.