Adana Seyhan Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Uzman Dr. Sevdiye Acele, Beta Enerji Adana Engelliler Spor Kulübü antrenmanını ziyaret ederek yeni sezonda başarı dileğinde bulundu.

Yüreğir Spor Salonu’na gelerek Beta Enerji Adana Engelliler Spor Kulübü antrenmanını takip eden Dr. Sevdiye Acele, kulüp Başkanı Başkan Gürsel Kocatürk, Antrenör İlker Yenigün ve sporcular tarafından ilgiyle karşılandı.

Beta Enerji Adana Engelliler Spor Kulübü’nden Anlamlı Davranış

Başkan Gürsel Kocatürk, “Bugüne kadar tüm engelli bireylere elinden geldiği kadar desteğini esirgemeyen ve günün 24 saatinde onlara hizmet etmek için çaba harcayan Dr. Sevdiye Acele hocamıza çok teşekkür ediyoruz. Kendisi Engelli camiası tarafından çok sevilmektedirler. Sporcularımızla her gittiklerinde yakından ilgileniyor ve ne gerekiyorsa her şeyi yapıyor.” dedi.

Ayrıca Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonu’nun faaliyet alanında bulunan 2022- 2023 sezonunda fahri doktorluğunu üstlenmesi üzerine, Beta Enerji Adana Engelliler Spor Kulübü kendisine teşekkür plaketi ve çiçek vererek şükranlarını ilettiler. Dr. Sevdiye Acele ise, bu anlamlı davranış nedeniyle sporcu, yönetici ve Teknik ekibe teşekkür ederek, çalışmalarında ve yeni yükseldikleri 2. Lig Tekerlekli Sandalye Basketbol liginde başarı dileğinde bulundu