Siirt yöresine özgü perde pilavı ile popüler olan mekân bir birinden leziz menüsüyle ağzının tadını bilenleri ağırlıyor.

Bayanlar Basketbol Ligi, Türkiye Kupası ve Cumhurbaşkanlığı şampiyonlukları ile Ronchetti Kupası’nda Avrupa 2.liği elde eden Botaşspor’un tüm başarılarında büyük payı olan Şevket Erden’in işletmeciliğini yaptığı ünlü mekân iş, sanat, politika, spor ve medya dünyasının önde gelen isimlerine ev sahipliği yapıyor.

Spor yazarı-yorumcu Kamil Yalçın Göl, gazeteci Ömer Murat Zor ile Murat Berhun’u mekânında ağırlamaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Şevket Erden , “Aynı zamanda eski dostlarımız olan Adananın önde gelen değerli gazetecilerini mekânımızda görmek bizleri sevindirmiştir “ dedi.

Sabancı Üniversitesinde "Sakura Feftivali" Coşkusu Sabancı Üniversitesinde "Sakura Feftivali" Coşkusu

Anadolu mutfağının en iyi bilinen ve en sevilen lezzetlerinin bir arada sunulduğu “Anadolu Sofrası” Çukurova Anadolu Lezzetleri Çarşısı’nda ünlülerin uğrak yeri haline geldi.

İşletmeci Şevket Erden, daha önce İnönü Caddesi, Tarsus ve Obalar Caddesi’nde yer alan işyerini, Çukurova Anadolu Lezzetleri Çarşısı’na taşımaktan mutluluk duyduğunu ifade ederken, bölgenin müşteri potansiyeli açısından oldukça güçlü olduğunu, bol çeşit ve kaliteli yemekler ile hijyenik ortamla müşterilerine 28 yıllık Anadolu Sofrası kalitesini yeni yerinde de yaşatacaklarını söyledi.

Erden, Büryan Kebabı, Kaburga Dolması, Perde Pilavı ve Kuzu Çevirmesiyle markalaşan Anadolu Sofrasının yeni yerinde, nezih bir ortamda müşterilerine hizmet vermekten gurur duyduğunu ifade etti.

HABER: EBRU UYSAK /ARTI HABER GAZETESİ