Prof.Dr.İzzettin Doğan'ın genel başkanlığını  yapmış olduğu, Cem Vakfı'nın Adana şubesi,580 üyeye sahip. Cem Vakfı Adana Şubesinin başkanlığını Mürsiye Büyükdoğan yürütmekte. Vakıf, son olarak, düzenlemiş oldukları kahvaltı etkinliğiyle, üyeleriyle bir araya geldi.
Cem Vakfı adana Şubesi Başkanı Müsriye Büyükdoğan'da, düzenlemiş oldukları kahvaltılı buluşmada, vakıf üyelerine hitaben yapmış olduğu konuşmasında: “Öncelikle, düzenlemiş olduğumuz kahvaltıya gelerek bizleri onurlandırdınız. Siz Canlar, cumhuriyetimizin ve onun yaratmış olduğu değerlerin en büyük bekçilerisiniz. Büyük mücadeleler sonrasında, Cumhuriyeti ilan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının ruhları şad olsun. Bu güzel vatanın Gazi ve şehitlerini, saygı ve özlemle anıyorum” dedi.

Büyükşehir’den Kadına Yönelik Şiddeti Önlemeye Yönelik Bilgilendirme Büyükşehir’den Kadına Yönelik Şiddeti Önlemeye Yönelik Bilgilendirme

Cem Vakfı Adana Şubesi Başkan Müsriye Büyükdoğan ve Başkan yardımcısı Yusuf Soylu'yla birlikte, vakfın merkezinde, kahvaltı düzenleyerek, üyeleriyle bir araya geldi.
Kahvaltıya, bir kısım üyelerinin yanı sıra, İbrahim Özen Dede, Binali Yıldırım Dede, Zakir Murat Horuz Dede katılarak, etkinliğe ayrı bir güç kattılar.
Vakfın genç üyeleri,kahvaltıda tüketilen ürünleri, katılımcılara ikramda bulundular.
Etkinlikte, Binali Yıldırım Dede ve Zakir Murat Horuz Dede, sazlarını çalıp, deyiş söylediler.
 

Editör: Murat BERHUN