Başkan Tekin Ramazan Bayramını Seyhanlılarla Geçirdi Başkan Tekin Ramazan Bayramını Seyhanlılarla Geçirdi

Kamyon Garajı’nda gerçekleşen Ceyhan Car Fest Modifiye Araç Fuarı’nda birbirinden güzel arabalarıyla yerlerini alan kıymetli katılımcılarla bir araya gelen ve heyecanlarına ortak olan Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, keyifli etkinliklerle devam eden fuarın ilçe halkı için önemine dikkat çekti. Ceyhan Car Fest Modifiye Araç Fuarı Büyük İlgi Gördü

“MUTLULUK DUYUYORUZ”

Ceyhan Belediyesi’nin sponsorluğunda gerçekleşen fuarın ilçeye farklı bir atmosfer kazandırdığını dile getiren Başkan Hülya Erdem, “Ceyhan Belediyesi olarak hizmet çeşitliliğimizi artırmanın gururu içerisindeyiz. Ceyhan’da tüm komşularımızı, hemşehrilerimizi kapsayan plan, proje ve etkinliklerimizle farkımızı ortaya koyuyoruz” diye konuştu.

Ceyhan Car Fest Modifiye Araç Fuarı Büyük İlgi Gördü Türkiye’nin bir çok bölgesinden gelen misafirlere teşekkür eden Başkan Hülya Erdem, “Değerli otomobil tutkunlarını Ceyhan’da ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Otomobil tutkusu bir taşıtı kullanmaktan öte bir yaşam tarzıdır. Modifiye dünyası işte bu tutkuyu kişisel ifademizin bir parçası haline getirir. Bugün burada sergilenen araçlarda emek, tutku ve detaylara verilen önemleri görüyoruz. Bu vesileyle bu muhteşem organizasyonun gerçekleşmesine katkıda bulunan herkese teşekkür ediyorum. Hepinize keyifli günler diliyorum. Çukurova’nın kalbi Ceyhan’dır. Böylesine güzel bir fuarı ilk kez düzenlemenin heyecanı ve gururu içerisindeyiz” ifadelerini kullandı.