YRP'nin Yeni İl Başkanı Özkut Özdemir'den "Hedef İktidar" Mesajı YRP'nin Yeni İl Başkanı Özkut Özdemir'den "Hedef İktidar" Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Seyhan İlçe Başkanı Ramazan Atikaslan vatandaşlarla bir araya gelerek yerel seçim sonuçlarını değerlendirdi. Vatandaşın Seyhan Belediyesi’nden beklentilerini ve sorunları not alan Başkan Atikaslan, “Bizim olan Seyhan Belediyesi’ni tekrardan kazanmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu seçimde Adana siyasi tarihinde bir ilk yaşandı. Adana’nın seçilmiş ilk kadın belediye başkanı olarak Sayın Av. Oya Tekin halkımızın onayı ile göreve geldi. Seyhanlı ilçelerine bir kadın eli değmesini istiyordu ve Sayın Tekin’i başkan seçti. Çünkü Seyhanlı Tekin’e güveniyor. Emin olun bu beklenti boşa çıkmayacak. Rutin belediyecilik hizmetinin yanında hayvanlara ve doğaya saygılı, kadın ve çocuk haklarının ön planda olduğu, sosyal ve kültürel faaliyetlerin çok olduğu, insanların yaşamaktan onur duyduğu bir ilçe olacağız.” İfadelerini kullandı.

Cumhuriyet Halk Partisi Seyhan İlçe Örgütü Vatandaş ziyareti yapıyor.

ATİKASLAN: CHP İKTİDARA YÜRÜYOR

Yerel seçimlerde başarılı bir sonuç elde etmenin kendilerini rehavete sürüklemediğinin altını çizen Başkan Ramazan Atikaslan, bu bağlamda Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel’in talimatları doğrultusunda genel seçimler için aralıksız çalıştıklarını söyledi. Atikaslan, “Yerel seçim zaferi bizi rehavete sürüklemedi aksine çalışma azmimizi arttırdı. Bu bağlamda yerel hizmetlerdeki başarımızın bizi iktidara taşıyacağını gayet iyi biliyoruz. Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel’in talimatları doğrultusunda çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. 18 Mayıs'ta ‘Atanmayan Öğretmenler Yürüyüşü’ yapıldı. 26 Mayıs’ta ‘Emekliler Yürüyüşü’ yapılacak. Bizler sokaklarda ve meydanlarda halkın isteğini haykıracağız.” şeklinde konuştu.

Editör: Murat BERHUN