Çukurovalıların yoğun ilgi ve sevgi gösterdiği Av.Kozay, “Halkımızın desteğiyle Çukurova’yı hep birlikte daha çağdaş bir geleceğe taşıyacağız” dedi.

YOĞUN TEMPO

Adaylığı açıklandıktan sonra yoğun bir tempoyla çalışmaya başlayan Av. Kozay, parti örgütünün koordinasyonunda hazırlanan program doğrultusunda Çukurovalılarla buluşmaya devam ediyor.

ESNAF ALKIŞ VE SLOGANLARLA KARŞILADI

Beyazevler Semt Pazarı’nda esnafın alkışlarla ve sloganlarla karşıladığı Kozay, vatandaşların aktardığı sorunları dinleyip, sorunları nasıl çözeceklerini anlattı. Vatandaşların ve esnafın fotoğraf çektirmek için adeta yarıştığı semt pazarı ziyaretinin ardından Av.Kozay, Andırınlılar Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.

Burada da yoğun ilgiyle karşılanan Av. Kozay, Dernek Başkanı Misal Bolat ve CHP Andırın Belediye Başkan Adayı Turan Tekatlı’yla birlikte katılımcılara hitap etti.

İLK OLARAK TEMİZLİK VE BOZUK YOL SORUNUNU ÇÖZECEĞİZ

Çukurova’nın en temel sorunlarının başında temizlik ve bozuk yolların geldiğini dile getiren Kozay, “Seçimlerin ardından ilk altı aylık dönemde bu iki sorunun kalıcı olarak çözülmesini sağlayacak bir sistem kuracağız” dedi.

ÇUKUROVA’YI HALKIMIZLA BİRLİKTE GELECEĞE TAŞIYACAĞIZ

Çukurova’nın adına yakışan çağdaş bir kent haline gelmesi için çok sayıda proje hazırladıklarını belirten Av. Kozay, “Hayata geçireceğimiz projelerin tümü kamu yararını gözeterek hazırlandı. Hiçbir şeyi göstermelik olarak yapmayacağız. Halkımızın desteğiyle, halkımızın ihtiyaçları doğrultusunda hazırladığımız projelerle Çukurova’yı daha çağdaş bir geleceğe taşıyacağız” diye konuştu.