Bayramın dayanışma ruhunu ve Babalar Günü’nün anlamını büyüklerimizle paylaşarak, onların anılarına ortak olduklarını belirten Çukurova Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Türkeş, ”Toplum olarak en çok ihtiyaç duyduğumuz şeylerden biri, sevgi ve dayanışma. Özellikle özel günlerde, sevdiklerimize ve toplumun dezavantajlı kesimlerine gösterdiğimiz ilgi toplumsal bağlarımızı güçlendiriyor. Babalar Günü ve Kurban bayramı dolayısıyla, CHP Çukurova Gençlik Kolları’nın gerçekleştirdiği huzurevi ziyareti, bu bağlamda anlamlı ve değerli bir örnek teşkil ediyor.

CHP'li Gençlerden Anlamlı Ziyaret

CHP'lilerden "Işık Kapatıp Açma" Eylemi: Tanburoğlu "Ya Geçim Olacak Ya Seçim Olacak" CHP'lilerden "Işık Kapatıp Açma" Eylemi: Tanburoğlu "Ya Geçim Olacak Ya Seçim Olacak"

Bu tür etkinlikler, sadece ziyaret edilen yaşlılar için değil, ziyareti gerçekleştiren gençler için de büyük bir öğrenme fırsatı sunuyor. Gençler, yaşlılarla geçirdikleri vakit sayesinde, hayatın farklı yönlerini görme ve tecrübe edinme şansına sahip oluyorlar. Aynı zamanda, toplumsal sorumluluk bilincinin gelişmesine de katkıda bulunuyor" dedi

CHP'li Gençlerden Anlamlı Ziyaret

Editör: Murat BERHUN