CHP’li Gürer”28 Mayısta Kemal Kılıçdaroğlu halkımızın desteği ile Cumhurbaşkanımız olacaktır”

Niğde il binasında CHP il ve ilçe Başkanları, İl ve İlçe Kadın Kolları Başkanları, Gençlik Kolları başkanları, farklı dönemlerde görev alan il başkanları, belediye ve il genel Meclis üyeleri ile bir araya gelen CHP  Niğde milletvekili Ömer Fethi Gürer  CHP’nin Niğde’de oy oranını artırması yanında seçilmesinden dolayı Niğde’de yaşayan herkese teşekkür etti.

Gürer seçimlerin Niğde’de olgun bir ortamda gerçekleştiğini belirtip, Cumhurbaşkanlığı seçiminin ilk turda sonuçlanmasını umut ettiklerini ancak ikinci tura kaldığını belirterek, ülkenin içinde bulunduğu koşullar dikkate alındığında ilk turda seçim bitmeli idi. Gecikmeli de olsa seçimi 28 Mayısta Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu kazanacağına inanıyoruz. Bu süreçte de yoğun bir çalışma ile Niğde ilinde de oylarımızı artırmak için çalışacağız” dedi.

CHP'li Ömer Fethi Gürer, Kapı Kapı Dolaşıp Kılıçdaroğlu'na Oy İstiyor

GERÇEKLERİ "AKP" ÇARPITABİLİYOR

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer AKP’nin gerçekleri çarpıtarak ne kadar yaptığı olumsuz iş varsa onu karşısında olanlar yapmış gibi gösteren bir siyaset anlayışı uyguladığını belirtti ve bu sayede  toplumun belli kesimini etkilediğini söyledi. Gürer ”Devlet kanalı TRT  ve % 95 kontrol altında tuttuğu basın kuruluşları ile sürekli çarpıtma haberler ile kamuoyunun dikkatini yaşadıklarından uzaklaştırıp, kaygı ve korku üzerine siyaset oluşturuldu. Yokluk yoksulluk  hayat pahalılığı, artan boşanma ve intiharlar, madde bağımlılığı çocuklara kadar inmesi, andımızın yasaklanması, T.C.  kamu kuruluşlarından kaldırılması, Kamu varlıklarının satılması nüfus cüzdanından din hanesi kaldırılıp zina yasağının kalkması gibi konuların sorumlusu iktidar  terör ve din üzerinden yalan, yanlış haberler üretip  gündemi seçim sürecinde çarpıttı. Bu bağlamda her türlü olanağı kullandı. Devletin bütün olanaklarını seçim sürecinde kendi lehine ve hizmetine aldı. Tarafsız kalması gereken Bakanlıklar parti militanı gibi Cumhur ittifakı yanında yer aldı. Tüm yaptıkları  gerçek dışı ve çarpıtmalar belli kesimleri etkiledi. Buna rağmen Cumhurbaşkanlığı seçimini kazanamadılar. Seçim ikinci tura kaldı. Bu kere seçmen  sonucu irdeleyip Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ’da oylarını birleştirerek ülkede yaşanan tüm sorunların ortadan kalkmasına destek verecektir. Kemal Kılıçdaroğlu ilk turda sağladığı büyük desteği ikinci turda kazanması yönünde geliştirecek ve mutlaka değişimin gerçekleşmesini sağlayacaktır.” diye konuştu.

MİLLET İTTİFAKI BAŞARACAK

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer Niğde’de Millet ittifakı parti il başkanları ile de bir araya gelip çalışmalara başladıklarını da belirtti. Seçim çalışmalarına seçime katılmayıp oy kullanmayan  seçmeni sandığa getirip, farklı partilere oy vermiş olanlara erişerek  28 Mayısta Cumhurbaşkanlığını kazanacaklarını ifade etti. Türkiye nefes aldıracak tercihin Kemal Kılıçdaroğlu seçilmesi olduğunu ifade eden Gürer,  bu seçimde vatandaşların ülke içinde bulunduğu ekonomik sorunların  ve yetersiz yönetimin gitmesi yönünde oy kullanacağına inandıklarını  belirtti. Niğde milletvekili olarak üçüncü kez Niğde halkının desteğini almış olmaktan duyduğu memnuniyeti de belirten CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer Desteklerini esirgemeyen ve oylarımızı artıran  tüm

hemşerilerimize, emek verip katkı koyan herkese, örgütümüz yöneticileri ile ittifak yöneticilerine, özveri ile çalışan kadın ve gençlik kollarımıza, gençlerimize, adaylarımız ve örgüt emekçilerine, sonsuz teşekkür ediyorum. Ötekimiz olmadan çalışacağız

Niğde'de 28 Mayıs'taki ikinci turda mutlaka bu gidişi değiştireceğiz! Hep beraber başaracağız.

Cumhurbaşkanı adayımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun oylarını artırarak Cumhurbaşkanı seçeceğiz.

Umutsuzluk yok umut var. Kazanacağız.” Dedi.