Gines Çocuk Anaokulu, öğrencilerine harika bir gün yaşatarak Adana’yı gezdirdi. Muhteşem bir sevinç ve coşku yaşayan Çocuklar harika bir deneyim yaşadılar.

Çocuklar, Geziyor, Gözlemliyor, Keşfediyor

ÇOCUKLAR GEZİYOR, GÖZLEMLİYOR, KEŞFEDİYOR

Gines Çocuk Anaokulu Kurucusu Gizem Yılmaz; “Çocuklarımızın fiziksel, zihinsel ve duygusal gelişimlerinin çok büyük bir kısmını tamamladıkları bu yaşlarında, yüzlerce çocuğun hayatına dokunup onların gerçek potansiyellerine ulaşmalarını sağlamayı eğitim hedefi yapan Gines anaokulu öğrenci velilerinin takdirini kazandı. Bu doğrultuda Kendilerini ait hissettikleri, pozitif ilişkiler kurdukları, hayal güçlerini geliştiren güvenli ve sevgi dolu bir öğrenme ortamı sağlamaya çalışıyoruz. Çocuklarımızı gezdiriyor, keşfetmelerini sağlıyoruz.” Açıklamalarında bulundular.

Çocuklar, Geziyor, Gözlemliyor, Keşfediyor

ÇOCUKLARIMIZ ADANA’YI TANIYOR

Gines çocuk Anaokulu öğrencileri mini Adana turunda. Gines Çocuk Anaokulu idarecileri; “Öğrencilerimizle Atatürk evi, Merkez Sabancı cami, Bebekli kilise alanlarını gezdik ve gözlemledik. Çocuklarımızı gezdirerek gözlem yapmalarını sağlayarak ve gezdiğimiz yerlerin hayatımızda var olduğunu keşfetmesine imkân verdik. Gines Çocuk Anaokulu olarak güvenli ve sevgi dolu ortamımızda çocuklarımıza eğitim vermekteyiz.” İfadelerinde bulundular.