Kaynak: 5ocakgazetesi.com

Çukurova Belediye Meclisinin 2. Oturumuna meclis üyeleri tam kadro katıldı. Oturumda Belediye ihtisas komisyonları için seçimler gerçekleştirildi. Yapılan ilk gün seçimlerinde 1. Meclis Başkanvekili Tevfik Ongun, 2. Meclis Başkanvekili Sıtkı Keskin, Katip Üye olarak Ali Bülbül ve Mert Lük göreve getirilmişti.

Çukurova Belediye Meclisinin yeni dönem toplantıları Emrah Kozay Başkanlığında Devam etti. 2. Oturumda Komisyon üyeleri belirlenirken Deprem ve Afet Komisyonu en dikkat çeken komisyon oldu.

2. oturumda Yapılan seçimde Encümen üyesi olarak Ali Erkin Doyun, Ahmet Han Alpman ve Mahir Şafak seçildi. Komisyon üyeleri ise şu şekilde oluştu:

İmar Komisyonu

Erkin Ali Doygun

Cihan İldem

Uğur Can Doğan

Yekda Murat Çakıroğlu

Emrah Alyaprak

Emlak Komisyonu

Feramuz Oran

Cihan İldem

Ahmet Han Alpman

Sıtkı Keskin

Mahir Şafak

Çukurova Belediye Meclisinin yeni dönem toplantıları Emrah Kozay Başkanlığında Devam etti. 2. Oturumda Komisyon üyeleri belirlenirken Deprem ve Afet Komisyonu en dikkat çeken komisyon oldu.

Kentsel Değişim ve Dönüşüm Komisyonu

Yekda Murat Çakıroğlu

Uğur Can Doğan

Nazlı Pınar Ünlü

Metin Taştan

Mahir Şafak

Plan Bütçe Komisyonu

Feramuz Oran

Nazlı Pınar Ünlü

Naci Karaduman

Gönül Kayış

Fatih Muhammed Baykan

Çukurova Belediye Meclisinin yeni dönem toplantıları Emrah Kozay Başkanlığında Devam etti. 2. Oturumda Komisyon üyeleri belirlenirken Deprem ve Afet Komisyonu en dikkat çeken komisyon oldu.

Sosyal Hizmetler Komisyonu

Cihan İldem

Derya Genç

Ozan Kaya

Güray Şengül

Hacer Söylemez

Sağlık Komisyonu

Yüreğir Belediyesinde "Küçük" Eleştiri'ye "Büyük" Değişiklik Yüreğir Belediyesinde "Küçük" Eleştiri'ye "Büyük" Değişiklik

Metin Taştan

Serpil Çerçioğlu

Güray Şengül

Ahmet Han Alpman

Hacer Söylemez

 

Kadın Erkek Eşitliği Komisyonu

Zihneti Emre

Nazlı Pınar Ünlü

Berk Türkyılmaz

Derya Genç

Recep Özdemir

Gençlik Spor Komisyonu

Telat Şahin

Özgür Altıok

Mert Lük

Ali Bülbül

Ahmet Görür

Kültür ve Sanat Komisyonu

Zeki Eren

Çağkan İnan

İsmail Eker

Derya Genç

Ahmet Görür

Çevre Komisyonu

Zeki Eren

Zihneti Emre

Çağkan İnan

Nazlı Pınar Ünlü

Özgür Ateş

Çukurova Belediye Meclisinin yeni dönem toplantıları Emrah Kozay Başkanlığında Devam etti. 2. Oturumda Komisyon üyeleri belirlenirken Deprem ve Afet Komisyonu en dikkat çeken komisyon oldu.

Eğitim Komisyonu

Gönül Kayış

Derya Genç

Serdar Seyhan

İsmail Eker

Özgür Ateş

Kanunlar Komisyonu

Feramuz Oran

Metin Taştan

Tevfik Ongun

Ahmet Metin Sevtekin

Recep Özdemir

Turizm Komisyonu

Ali Bülbül

Mert Lük

Sıtkı Keskin

Neriman Ulusoğlu

Muhammed Fatih Baykan

Dış İlişkiler Komisyonu

Neriman Ulusoğlu

Ozan Kaya

Mert Lük

Serpil Çerçioğlu

Bülent Bülbül

Ulaşım Komisyonu

Özgür Altıok

Sıtkı Keskin

Tevfik Ongun

Telat Şahin

Bülent Bülbül

Deprem ve Afet Komisyonu

Yekda Murat Çakıroğlu

Uğur Can Doğan

Tevfik Ongun

Ahmet Metin Sevtekin

Emrah Alyaprak

İnsan Hakları Komisyonu

Zihneti Emre

Naci Karaduman

Gönül Kayış

Ozan Kaya

Mertcan Öncel

Hesap İnceleme Komisyonu

Serdar Seyhan

Naci Karaduman

Metin Taştan

Berk Türkyılmaz

Mertcan Öncel

Tüketici Komisyonu

Telat Şahin

Zeki Eren

Özgür Altıok

Berk Türkyılmaz

Recep Özdemir

Tarife Komisyonu

Erkin Ali Doygun

Çağkan İnan

Ahmet Metin Sevtekin

İsmail Eker

Hacer Söylemez

Halkla İlişkiler Komisyonu

Neriman Ulusoğlu

Serpil Çerçioğlu

Güray Şengül

Ali Bülbül 

Özgür Ateş