Cumhur İttifakı ve AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir, seçim çalışmaları kapsamında Sarıhamzalı Mahallesi’ni ziyaret etti. Cuma namazını Sarıhamzalı Merkez Camii’nde kılan Başkan Kocaispir, daha sonra vatandaşlara lokum ikramında bulundu. Başkan Kocaispir’e mahalle ziyaretinde Cumhur İttifakı ve AK Parti Seyhan Belediye Başkan Adayı Erdal Hatipoğlu ile parti teşkilatları eşlik etti.

Sarıhamzalı Mahallesi esnafını tek tek ziyaret ederek hayırlı işler dileyen Başkan Kocaispir’e esnaf ve vatandaşların ilgisi yoğun oldu. Bol bol fotoğraf çektiren Başkan Kocaispir, vatandaşların talep ve önerilerini dinledi, çalışmalarını ve Adana projelerini anlattı, 31 Mart yerel seçimlerinde destek istedi.

Cumhur İttifakı Adayı Fatih Mehmet Kocaispir Sarıhamzalı'da

Çukurova’da Encümen ve Komisyon Üyeleri Belirlendi Çukurova’da Encümen ve Komisyon Üyeleri Belirlendi

HİÇ KİMSE KENDİSİNİ ÖTELENMİŞ HİSSETMEYECEK

Başkan Kocaispir; “Sizlerin desteği ile 31 Mart’ta Büyükşehir Belediye Başkanı seçildiğimde Adana’mızı, hak ettiği yere, birinciliğine çıkartmak için gece gündüz durmadan çalışacağıma söz veriyorum. Bu şehirde hiç kimse kendisini öteki, ötelenmiş hissetmeyecek. Belediye hizmetlerimiz her vatandaşımıza ulaşacak. Açıkladığımız ve bu şehrin ihtiyacı olan projeler hiçbir zaman lafta kalmayacak. Hiçbir bahane, hiçbir sebep bizi Adana’mıza hizmetten alı koyamayacak. Göreceksiniz, Adana beş yılın sonunda bir inci gibi parlayacak.” diye konuştu.

KAPI KAPI GEZEREK PROJELERİMİZİ ANLATACAĞIZ

Sarıhamzalı Mahallesi sakinlerine ilgilerinden dolayı teşekkür eden Başkan Kocaispir, “31 Mart’a kadar Adana’mızı kapı kapı dolaşarak projelerimizi anlatacağız. Sıkılmadık el, çalınmadık kapı, alınmadık gönül bırakmayana kadar durmayacağız. Hamdolsun gittiğimiz her yerde olduğu gibi burada da hemşehrilerimizin büyük hüsnü kabulü ile karşılandık. Güler yüzleri ve samimi sohbetleriyle cumamızı bereketlendiren hemşehrilerimize teşekkür ediyor, hayırlı günler diliyorum. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun” dedi.