Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Kanıl “Cumhur İttifakı istikrar ve istikbaldir; Türk ve Türkiye Yüzyılı asla hayal değildir!” mesajı verdi.

“Türkiye’nin En Uzun 4. Köprüsü”

“Türkiye’nin En Uzun 4. Köprüsü” unvanını kazanan Adana 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nün bugün açılacak olması nedeniyle açıklamada bulunan Yusuf KanlıGenel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin temelini attığı ve bugün Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu’nun katılımıyla, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın video konferans ile açılışını gerçekleştireceği köprümüz ülkemize, milletimize hayırlı olsun.” dedi.

"Adana için vizyon bir eser"

Kanlı devamla şunları söyledi:

“Adana 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, uzun yıllardır trafik yükü altında ezilen Adana’mıza, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin izin ve onaylarıyla Sayın Hüseyin Sözlü’nün Büyükşehir Belediye Başkanımız olduğu dönemde kazandırılan, mevcut Büyükşehir Belediye yönetiminin yürütmeye cesaret edemediği proje, Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan’ın özel gayretleri ve destekleriyle tamamlanan vizyon eserdir.”

“Cumhur İttifakı ile Adana’mızın, Türkiye’mizin önü açıktır!”

Türkiye nükleer güç olma yolunda…

Önceki gün de Mersin’de Akkuyu Nükleler Enerji Santralı’nın açılışı için ilk nükleer yakıtın getirildiğini hatırlatan Kanlı “Cumhur İttifakı ile Adana’mızın, bölgemizin, Türkiye’mizin önü açıktır. Bir taraftan 50 binden fazla insanımızın hayatını kaybettiği asrın en büyük ve maliyeti en ağır felaketine maruz kalan ülkemizin ayağa kaldırılması için mücadele eden Cumhur İttifakı, diğer taraftan Türkiye’yi nükleer güç ile buluştururken aynı zamanda ülkemizin dört bir tarafını mamur etmektedir. Biz milletimize inanıyor ve güveniyoruz. Cumhur İttifakı istikrar ve istikbaldir; Türk ve Türkiye Yüzyılı ise asla hayal değildir! Yeter ki birlik ve beraberlik içinde olalım, yeter ki bölücü tuzaklara düşmeyelim!” ifadesini kullandı.

Teşkilat başkanları ve adaylar sahada…

Bu arada, MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı başta olmak üzere tüm teşkilat başkanları, Kadın Aile Çocuk ve Engelli Politikaları (KAÇEP) Temsilcileri ve bütün yöneticiler ile milletvekili adayları seçim çalışmalarına devam ediyor. MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı ise tüm adaylarla farklı sahalarda yer alarak destek veriyor.