DAİMFED (Doğu Akdeniz İnşaat Müteahhit Birlikleri Federasyonu) Genel Başkan Mustafa Karslıoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet Faruk Bozkurt, Nurullah Hamidi, Özcan Güngör, Ahmet Yerdelen, Enes Yılmaz, Timuçin Güvercin ve Abdullah Ulucan Ankara’da Kızılay Genel Merkezini ziyaret etti. Hemşerimiz Kızılay Genel Sekreteri Yusuf Ramazan Saygılı ’nın konuk ettiği DAİMFED üyeleri Kızılay’a destek sözü verdi.

KIZILAY’A TAM DESTEK HEP DESTEK

DAİMFED Genel Başkanı Mustafa Karslıoğlu ziyaretle ilgili açıklamasında; “Yakın geçmişte büyük bir kan bağışı kampanyası gerçekleştirerek bağış rekoru sağlayan, öncülük yaptığı eğitim ve farkındalık çalışmalarıyla haklı bir gururumuz olan Ramazan Saygılı ‘nın Kızılay’ın Genel Merkezinde görev alması bizler için gurur vericidir. Hemşerimiz Ramazan Saygılı bilgisi, birikimi ve uzun yıllar süren tecrübesiyle her konuda Ülkemizin nadide kurumu olan Kızılay’a çok önemli katkılar koymaya devam edecektir. Hemşerimizi tebrik ediyor üstün başarılar diliyoruz. DAİMFED olarak Kızılay’a hep destek tam destek olacağız.” İfadelerinde bulundu.

DAİMFED Kızılay'a Tam Destek Verecek

DAİMFED DAİMA KIZILAY’IN YANINDA OLMUŞTUR

Kızılay Genel Sekreteri Hemşerimiz Y. Ramazan Saygılı; “DAİMFED in Adana da doğmuş bir federasyon olarak İnşaat Sektörünün tüm temsilcilerinin bir çatı altında toplanması önemli bir gelişmedir. Birlikten kuvvet doğar. Başkan Mustafa Karslıoğlu öncülüğünde Adana’lı Müteahhitlerimiz Adana için hay’r olan her projenin içinde oldular. DAİMFED Kızılay’a sürekli destek vermiştir. Özellikle yakın geçmişte yaşadığımız Deprem, Sel Baskını, Pakistan, Sınır ötesi Afrin de ve Sığınmacılar konusunda manevi ve maddi destekleriyle bizlere hep güç vermiştir. Bu doğrultuda desteklerini yanımızda hissettirmiştir. DAİMFED bu ziyaretinin memnuniyetiyle birlikte teşekkür ediyor, muvaffakiyetler diliyorum.” Açıklamasını yaptı.