Yüreğir İlçesi’nde imkansızlıklara aldırış etmeden çalışmalarına devam eden Demokratik Sol  Parti (DSP) Yüreğir İlçe Başkanlığı  yerel seçim  çalışmalarına aralıksız devam ediyor.  DSP  Yüreğir  İlçe Başkanı Ayhan Ağdaş ve İlçe Yönetim  Kurulu ,Kadın ve Gençlik kolları Üyeleri,önceki gün Yüreğir İlçesi Dadaloğlu Mahallesi Kozan yolu üzerinde bulunan bir restaurat’ta birlik ve  dayanışma  yemeğinde  bir araya geldi. Fikir alışverişinde bulunarak Yerel seçim çalışmalarında uygulanacak yol haritasını  belirleyen DSP Yüreğir ilçe Başkanı Ayhan Ağdaş ve ekibi Yüreğir İlçesinde  her mahalle , cadde ve sokakta DSP’nin olacağının  mesajını verdi.

“YÜREĞİR İLÇESİ’NİN SORUNLARINI VE ÇÖZÜMLERİNİ ÇOK İYİ BİLİYORUZ”

Yüreğir halkı ile bütünleşme kararı aldıklarını söyleyen DSP Yüreğir İlçe Başkanı Ayhan Ağdaş,  Yüreğir İlçesi’nde yaşadıklarını , Yüreğir İlçesi’nin sorunlarını ve çözümlerini çok iyi bildiklerini belirtti. Başkan Ayhan Ağdaş, “ DSP, Yüreğir İlçe Başkanlığı olarak şahsın ve ilçe Yönetim Kurulu, Kadın ve Gençlik Kolları üyelerimiz ile  bir araya gelerek bir durum değerlendirmesi yaptık. Yüreğir’de her daim halkımızın dertleri ile dertlenen , acılarını paylaşarak azaltan, sevinçlerini  paylaşarak arttıran ekibim ile birlikte burada var olduğumuzu, var olacağımızı ifade etmek istedik. “ dedi. 

DSP Yüreğir İlçe Başkanı Ağdaş Seçim İçin Net Konuştu!

MHP'li Kanlı İroniyle Tepki Koydu: "Karalar Gülüyor, Sinekler Halay Çekiyor!" MHP'li Kanlı İroniyle Tepki Koydu: "Karalar Gülüyor, Sinekler Halay Çekiyor!"

“KURUCU GENEL BAŞKANIM BÜLENT ECEVİT’İN EMANETİNE YÜREĞİR’DE  HER DAİM SAHİP ÇIMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

DSP kurucu Genel Başkanı  devlet adamı merhum Bülent Ecevit ve merhum eşi Rahşan Ecevit’in emanetine Yüreğir’de en iyi şekilde çıkmaya devam edeceklerini belirten Başkan Ayhan Ağdaş, “  Genel Başkanım Önder Aksakal, Parti Meclis Üyem Hakan Buldu, Adana il Başkanım Erhan Saltuk başta olmak üzere DSP’nin tüm kurmayları  ile beraber alınan kararlar doğrultusunda çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bizler, Yüreğir’de ikamet ediyoruz. Yüreğir Belediyesi’ni Yüreğir’de ikamet eden , vatandaşlarımızın acılarını  ve sevinçlerini yüreğinde her daim hissederek çalışmalarımıza devam edeceğiz. Yüreğir İlçesinde  her mahalle , cadde ve sokakta DSP olacaktır.  Allah izin verirse  imkansızlıların arkasına sığınmadan, imkanlarımız ölçüsünde çalışmalarımıza devam edeceğiz.” diye konuştu.