Demokratik Sol Parti (DSP) Yüreğir İlçe Başkanı Ayhan Ağdaş ve İlçe yönetim Kurulu Üyeleri, Adalet ve Kalkınma Partisi Yüreğir İlçe Başkanı Necip Fazıl Cengil’i makamında ziyaret etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sırasında fikir alış verişinde bulunuldu. 

“SAYIN GENEL BAŞKANIM ÖNDER AKSAKAL’IN İZİNDEYİZ”

Şevkin'den Suçlama “Tarım Bakanı, Ölü Balık Taklidi Yapıyor” Şevkin'den Suçlama “Tarım Bakanı, Ölü Balık Taklidi Yapıyor”

Demokratik Sol Parti (DSP) 14 Mayıs seçimlerinde Cumhur İttifakı'nı destekleme kararı aldığını hatırlatan Başkan Ayhan Ağdaş, “Genel Başkanımız Sayın Önder Aksakal’ın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın desteklenmesi yönünde partimizin görüşünü ifade etmişti. Sayın Genel Başkanımızın izinde giderek DSP Yüreğir ilçe Başkanlığı olarak AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Sayın Necip Fazıl Cengil’in şahsında İlçe başkanlığını ziyaret ettik.” dedi. 

DSP'lilerden AK Parti İlçe Başkanı Cengil'e Ziyaret

“KARŞILIKLI DAYANIŞMA İÇERİSİNDE OLACAĞIZ”

DSP'nin 'doğru ve tutarlı olan bir parti' olduğuna bir kez daha dikkat çeken Başkan Ayhan Ağdaş,  “DSP'nin bir devlet tecrübesi vardır. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın bu seçimlerde desteklenmesi konusunda  önemli bir görev üstlendi.Yüreğir’de bizler karşılıklı dayanışma içerisinde olarak üzerimize düşen sorumluluğumuzu imkanlarımız ölçüsünde yerine getireceğiz. “ diye konuştu. 

BAŞKAN CENGİL  TEŞEKKÜR ETTİ 

Adalet ve Kalkınma Partisi Yüreğir İlçe Başkanı Necip Fazıl Cengil ise Demokratik Sol Parti (DSP) Yüreğir İlçe Başkanı Ayhan Ağdaş ve İlçe yönetim Kurulu Üyelerinin ziyaretlerinin önemine değinerek ziyaretten  duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.