5ocakgazetesi.com

Çukurova Belediye Başkanı Emrah Kozay seçimin ardından ilk ziyaretini Adana Valisi Yavuz Selim Köşger'e yaptı. Beraberinde Belediye Başkan Yardımcılarının da olduğu halde gerçekleşen ziyarette Başkan Kozay, Vali Köşger ile Adana ve yerel gündem konularında görüş alış verişinde bulundu.

Çukurova Belediye Başkanı Emrah Kozay, Adana Valisi Yavuz Selim Köşger İle

Başkan Kozay ile beraberindeki heyet Adana İl Jandarma Komutanı Tümgeneral Coşkun Sel’i de makamında ziyaret etti. Başkan Kozay ziyaret sonrasında  "Sayın İl Jandarma Komutanımıza ev sahiplikleri için çok teşekkür ederim." dedi. 

Çukurova Belediye Başkanı Emrah Kozay ve İl Jandarma Komutanı Tümgeneral Coşkun Sel

Adana İl Emniyet Müdürü Ahmet Hakan Arıkan’ı da makamında ziyaret eden Çukurova Belediye Başkanı Emrah Kozay ile Başkan yardımcıları, ilçe ve kent üzerine sohbet gerçekleştirdi. Bakan Kozay "Emniyet Müdürümüze misafirperverliği için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum." dedi.

Çukurova Belediye Başkanı Emrah Kozay - Emniyet Müdürü Ahmet Hakan Arıkan

Başkan Kozay daha sonra Çukurova İlçe Emniyet Müdürü Yusuf Onat'ı da ziyaret ederek bir süre görüştü. Başkan Kozay İlçe emniyet Müdürü Onat'a da misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.

Çukurova Belediye Başkanı Emrah Kozay ve Çukurova İlçe Emniyet Müdürü Yusuf Onat

Oya Tekin'den "Sokak Hayvanları" Mesajı: "Biz Yaşam Hakkını Savunuyoruz" Oya Tekin'den "Sokak Hayvanları" Mesajı: "Biz Yaşam Hakkını Savunuyoruz"

Editör: Murat BERHUN