Youtube uygulamasında yer alan tüm müzik dosyalarını mp4 formatından mp3 formatına çevirerek telefonunuza yükleyebilirsiniz. Kullanacağınız onlymp3 uygulaması sayesinde kolay bir şekilde video dosyalarını mp3 formatına çevirmeniz mümkün olmaktadır. Ücretsiz bir uygulama olan onlymp3.app kolay bir şekilde kullanılması nedeniyle de sıklıkla tercih edilmektedir.

 Ücretsiz MP3 Formatına Çevirme Uygulaması

 Dinlemek istediğiniz tüm Youtube videolarını ücretsiz bir şekilde onlymp3 uygulaması sayesinde ses dosyasına çevirebilirsiniz. Ses dosyası haline gelen müzikleri cep telefonunuza veya tabletinize yükleyerek internet olmayan yerlerde de rahatlıkla dinleyebilirsiniz. İnternet kotanızdan eksilmemesi için uygulama üzerinden sevdiğiniz müzik dosyalarını indirerek sonrasında dinleyebilirsiniz.

 Onlymp3 Uygulaması Nedir? Ne İşe Yarar?

ÇÜ'den Ticaretleşen Buluşu (Skuter Güvenlik Ekipmanı) Patent Aldı ÇÜ'den Ticaretleşen Buluşu (Skuter Güvenlik Ekipmanı) Patent Aldı

 Onlymp3 uygulaması ücretsiz bir uygulamadır. Youtube üzerinde yer alan tüm videoları mp3 formatına çevirmek için kullanılmaktadır. Kolay bir kullanım sunan onlymp3 uygulamasını ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. En fazla tercih edilen youtube mp3 dönüştürücü uygulamalar arasında yer alan onlymp3 sayesinde siz de istediğiniz tüm videoları mp3 e dönüştürebilirsiniz.

 Ücretsiz ve oldukça kullanışlı bir program olan onlymp3 sayesinde Youtube videolarını kolay bir şekilde mp3 e çevirebilirsiniz. Müzikleri onlymp3 kullanarak mp3 formatına dönüştürülmesi sonra ise arka planda istediğiniz müzikleri dinlerken telefonda farklı işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz.

 Onlymp3 Dönüştürücü Nasıl Kullanılır?

 Youtube uygulamasında yer alan videolar mp4 formatında bulunmaktadır. Videoları indirmek ise telefonunuzun hafızasında daha fazla yer kaplayacaktır. Ücretsiz bir uygulama olan onlymp3 sayesinde Youtube videolarını kolay bir şekilde mp3 formatına dönüştürmeniz mümkün olmaktadır.

 İlk olarak dönüştürmek istediğiniz videoyu Youtube da arama yerine yazarak bulmanız gerekmektedir. Ardından onlymp3 sitesine girerek veya onlymp3 app indirerek sayfayı açmanız gerekmektedir. Açılan sayfada link yapıştırmanız için bir alan bulunmaktadır. Mp3 formatına dönüştürmek istediğiniz dosyanın linkini kopyalamanız gerekmektedir. Hemen ardından ise kopyaladığınız linki onlymp3 sitesine yapıştırmanız gerekmektedir.

 Dönüştürme seçenekleri arasından mp3 olanı işaretleyerek ilerleyebilirsiniz. Son olarak ise dönüştürme işlemi tamamlandıktan sonra telefona mp3 olarak indirmek için download tuşun basmanız gerekmektedir. Bu şekilde müzik dosyasını ücretsiz bir şekilde cihazınıza indirerek kullanabilirsiniz.

 Onlymp3 Özellikleri Nelerdir?

 Onlymp3 uygulamasının oldukça kolay kullanılması nedeniyle sıklıkla tercih edildiğini söylemek mümkündür. Youtube da yer alan tüm videoları mp3 formatına dönüştürerek ücretsiz bir şekilde cihazınıza yükleme imkanı sunmaktadır. Onlymp3 uygulaması oldukça kullanışlı bir arayüze sahip olması nedeniyle sıklıkla kullanılan bir uygulamadır.

 Müzik dinlemek istediğiniz zaman internetsiz bir şekilde kullanma avantajı sağlamaktadır. Aynı zamanda Youtube da bulunan ders videolarını da mp3 formatına çevirerek metroda veya otobüste internet kotanızdan düşmeden dinleme imkanı bulabilirsiniz. Üstelik hem videoların formatını dönüştürmenize olanak sağlayan hem de cihazınıza indirmeniz sağlayan onlymp3 uygulaması tamamen ücretsiz bir şekilde kullanılmaktadır.

 Youtube MP3 Dönüştürme Uygulaması

 Telefonlarda bulunan müzik dinleme uygulamaları ücretli olarak kullanılmaktadır. İstediğiniz müzikleri kesintisiz bir şekilde dinleyebilmek için bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Oysaki onlymp3 uygulaması sayesinde Youtube da bulunan tüm müzikleri ücretsiz bir şekilde mp3 formatına dönüştürebilir ve telefonunuza indirerek dinleyebilirsiniz.

 İstediğiniz tüm müzikleri kolay bir şekilde dönüştürmek ve cihazınıza indirmek için kullanacağınız mp3 dönüştürme uygulaması ise tamamen ücretsiz olarak kullanılmaktadır. Dönüştürmek istediğiniz video dosyasının linkini kopyalayarak onlymp3 sitesinde yer alan kutucuğa yapıştırmanız gerekmektedir.

 Ardından mp3 seçeneğini seçerek video dosyasını ses dosyası haline getirdikten sonra ise telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Cihazınıza yüklediğiniz mp3 dosyalarını onlymp3 uygulaması sayesinde hem arka planda dinleyebilir hem de ücretsiz bir şekilde istediğiniz kadar kullanım sağlayabilirsiniz.