Kocaispir ve Hatipoğlu, Mısır Çarşısı esnafını gezdi. Esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden ikili, çarşıdaki yöresel ürünlerin tadına baktı. Çarşı esnafı ile vatandaşın sorunlarını dinleyen Kocaispir ve Hatipoğlu, göreve geldiklerinde sorunları çözüme kavuşturmak için var güçleri ile çalışacaklarını ifade etti.

Ali Münif Yeğenağa Caddesi esnafını da ziyaret eden Kocaispir, vatandaşlarla sohbet edip seçimlerde destek istedi. Her gittiği yerde ilgi ile karşılanan Kocaispir, “Adana’mızı ortak akılla birlikte yöneteceğiz. 5 yıl Yüreğir’de görev yaptım. Yüreğirli bizi bilir. Bugüne kadar Yüreğir’de olduğu gibi bundan sonrada inşallah Büyükşehir’de kapımız herkese açık olacak.” dedi.

Fatih Mehmet Kocaispir'den Seyhan Mesaisi! Esnafı Ziyaret Etti

Kocaispir, “Yaparsa Kocaispir yapar. Adana hizmete susadı. Sizinle birlikte daha güçlü, daha huzurlu bir Adana olması dileğiyle yolunuz açık olsun.” diyen esnafa, “Çok çalışacağız, Adana’mızı hak ettiği yere yükselteceğiz.” şeklinde yanıt verdi.

Özellikle çocukların ve gençlerin yoğun ilgi gösterdiği Kocaispir’e, ziyaretlerinde AK Parti ve MHP ilçe teşkilatları ile partililer de eşlik etti.